Güncel Instagram İstatistikleri (İnfografik)

Branding Türkiye’de yakın zaman önce başlayan “İstatistiklerle Markalar” yazı dizisini destekler nitelikte yeni bir yazı dizisi başlıyor. Bu defa İstatistiklerle Markalar kategorisindeki içerikleri infografikle zenginleştirdik. İlk infografiğimiz “Güncel Instagram İstatistikleri (İnfografik)” ile ilgili oldu. 

Branding Türkiye’de “Sosyal Ağlar” konulu yazı dizisinin içerisinde yayınladığımız “Instagram Tarihi: Instagram Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?” başlıklı makalede Instagram’a dair tüm detayları okumanız mümkün. O nedenle Instagram’a dair ayrıntılı bilgiyi burada yinelemeden direkt olarak infografiği sizlerle paylaşacağız.

Instagram İstatistikleri

Bu içerik, dünyanın en çok kullanıcıya sahip ve en popüler sosyal ağlarından biri olan Instagram’a dair istatistiklerin infografik haline getirilmesi sonucu oluşturuldu. İşte karşınızda Güncel Instagram İstatistikleri‘ne dair hazırlamış olduğumuz özel infografik.

Bu arada Instagram özelinde hazırlamış olduğumuz infografiği sosyal ağlarda paylaşırken #BrandingTürkiye hasghtagini eklemeyi unutmayın. 🙂

Güncel Instagram İstatistikleri İnfografik 

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir