Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin öncülüğünde düzenlenen Good Idea Good Integration – GIGI Awards için başvurular başladı! İşte GIGI Ödülleri ile ilgili tüm detaylar!

Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından ilk kez gerçekleştirilecek olan Good Idea Good Integration – GIGI Awards, pazarlama sektörüne vizyon kazandırarak sağlıklı büyümeyi, iletişim kurmayı, hizmet ve rekabet kalitesini yükseltmeyi ve yaratıcı projelerin üretilmesini hedefliyor.

Good Idea Good Integration – GIGI Awards Başvuruları Başladı

25 Kasım 2023 tarihinde yapılan GIGI Awards Yaratıcı Kurul Toplantısı‘nda, sektöre değer katan CMO’lar tarafından yarışma kategorileri belirlendi. Başvuruların 4 Nisan 2024 itibarıyla başladığı GIGI Awards’e 3 Mayıs 2024 tarihine kadar başvuru yapılabileceği duyuruldu.

Pazarlama İletişimcileri Derneği Başkanı Burak Kılavuz Dernek Yönetim Kurulu adına şu açıklamayı yaptı;

“2023 yılına dek 13.cüsü düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nden ilham alarak, Good Idea Good Integration – GIGI Awards ile sektörümüze yeni bir soluk getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu heyecan verici süreçte, bizimle birlikte olan Yönetim Kurulumuza, değerli görüşlerini bizlerle paylaşan CMO’larımıza ve Üyelerimize teşekkür ediyor, pazarlama dünyasına yön vermek ve yeni bir soluk kazandırmak isteyen herkesi başvuruya davet ediyoruz.”


GIGI Awards Kategorileri

Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından ilk kez gerçekleştirilecek olan GIGI Awards ana kategorileri şöyle;

 • Dijital
 • Data & Medya Kullanımı
 • Sosyal Sorumluluk & Sürdürülebilirlik
 • PR
 • Etkinlik & Deneyim
 • Müzik Bölümü
 • Film Bölümü
 • Strateji
 • Tasarım
 • Özel Projeler
 • 100. Yıl Özel Ödülleri

Tüm kategorileri buradan detaylı inceleyebilirsiniz. Yarışma Kuralları hakkında ise buradan bilgi edinebilirsiniz. Pazarlama İletişimcileri Derneği‘nin öncülüğünde düzenlenen GIGI Awards’ın medya sponsoru Branding Türkiye olurken, organizasyonun destekçileri ise CEO Event, Idecon, LuckyEye oldu.


  Pazarlama İletişimcileri Derneği Logo

  Pazarlama İletişimcileri Derneği I Hakkında

  Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği içinde bulunduğu sektörün gelişmesine, sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacı ile 2005 yılında kurulmuştur. 2022 yılında yenilenerek Pazarlama İletişimcileri Derneği olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  GIGI Awards Logo

  GIGI Ödülleri I Hakkında

  GIGI Ödülleri, Sektörün gelişimine katkıda bulunmak, bilinirlilik yaratmak, pazarlama iletişimi kavramlarının yerleşmesini sağlamak, pazarlama iletişimi alanında çalışanları motive etmek, veriye dayalı katma değerli projeleri yaygınlaştırmak ve özgün başarıları belgelemek ve pazarlama iletişimi uygulamalarının kalitesinin artırılmasını hedeflemektedir. Yarışmanın temel amacı, ticari etkinliği yüksek olan, ölçülebilir, sonuç getiren projeleri seçerek ödüllendirmektir. Projelerin yaratıcı fikirleri (Idea) ve iyi uygulamaları (Integration) stratejisi, veriyi kullanımı, yaratıcılığı, uygulanabilir oluşu ve sonuçları yarışmada değerlendirilir.


  Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği

  Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

  Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

  Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Bir şeyler yanlış gitti.