Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl 6. kez gerçekleştirilecek olan Global Girişimcilik Günü 2020 için geri sayım başladı!

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Global Girişimcilik Günü 2020 etkinliği,  girişimcilik ekosistemi ile buluşmak üzere Yıldız Teknik Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından özenle hazırlandı!

Global Girişimcilik Günü 2020

Sektörün paydaşlarıyla bir araya gelip girişim hikayelerini dinlemek, sürpriz ödüller kazanmak ve bu geleneğin bir parçası olmak için geri sayım başladı! Ekosistemi buluşturacak etkinlik 21 Kasım’da online olarak gerçekleştirilecek.

Global Girişimcilik Günü 2020 etkinliğinde yer alacak konuşmacılar şöyle; Gökhan Özüm (General Manager, UniKuni), Başar Yenidünya (Vice President, 212 Venture Capital), Tolga Şen (Co-Founder & CEO, OMMA Sign), Enis Hulli (General Partner, 500 Startups İstanbul), Merthan Öztürk (Co-Founder, Spirohome), Kudret Türk (Co-Founder, Apsiyon), Baturay Kaya (Associate, Earlybird Ventures), Ata Uzunhasan (Managing Director, Galata Business Angels) ve Duygu Akbudak (Founder, Denebunu)

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Global Girişimcilik Günü 2020”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (YTÜ Girişimcilik Kulübü YouTube Kanalı)

Tarih: 21 Kasım 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Global Girişimcilik Günleri 2020 etkinliğine katılmak için buradan başvuru yapabilirsiniz.

YTÜ Girişimcilik Kulübü I Hakkında

Kulüp açılma çalışmalarına 2014 yılında başlanan ve bu doğrultuda çeşitli etkinlikler yapılan, danışmanlığını Doç. Dr. Mustafa Okutanın yürüttüğü Girişimcilik Kulübü, girişimciliğe ilgi duyan, girişimcilik kültürünün üniversitemizden başlayarak ülkemizde ve devamında uluslararası arenada yaygınlaşmasını hedef edinen Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencileri tarafından 2015 yılının Haziran ayında resmi olarak kurulmuştur.

Misyonumuz, üniversitemizde girişimcilik kültürünün oluşmasını sağlamak ve her alanda girişimci ruhla hareket eden donanımlı gençleri ülkemize kazandırmak ve devamında bize bir Fikir ile gelen arkadaşlarımıza mentorluk yaparak projelerini Hayata Geçirmelerine yardımcı olmak ve ülkemize katma değeri yüksek projeler kazandırmak.

Vizyonumuz, ülkemize en çok, nitelikli girişimci kazandıran alanında öncü üniversite kulübü olmak.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.