Global Career Summit 7-8 Şubat’ta

Global bir şirkette kariyer merdivenlerini çıkmayı hedefleyen üniversite öğrencileri ve mezunlar Global Career Summit’te bir araya geliyor. 

Öğrenci Kariyeri ve 3İK işbirliğiyle, 7-8 Şubat’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek olan zirvede, katılımcılar hem vizyonlarını dünyadaki fırsatlarla genişletecek hem de farklı alanlarda oturumlar, network sağlayacak eğlenceli molalar, yerli ve yabancı en iyi global şirketlerin sunumları, ilgi çekici paneller, ilham verici konuşmalar ve daha birçok faaliyetle dopdolu 2 gün geçirecek.

Tüm Türkiye’den katılıma açık olan zirvede katılımcılar global düzeyde kariyer fırsatlarını keşfederek kariyer haritalarını oluşturmanın yanı sıra farklı şehirlerden network edinme fırsatına da sahip olacak!

İlk kez 9-10 Şubat 2018’de gerçekleştirilmiş olan Global Career Summit’te Anadolu Efes’den Unilever’e, Pfizer’den Turkcell’e, Yıldız Holding’ten Danone’ye uzanan katılımcı firma çeşitliliğiyle farklı sektörlerde kariyer hedefi olan katılımcılara yepyeni perspektifler aktarıldı. Şirket oturumlarının yanı sıra, Cem Öğretir’den İbrahim Selim’e, Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç’ten, Mehmet Auf’a uzanan başarılı isimlerin de genç katılımcılarla buluştuğu dolu dolu bir zirve yaşandı.

Şubat 2018’deki zirvede 400’den fazla katılımcıyı ağırlayan Global Career Summit, bu sene de iddialı isimlerle zirvenin gerçekleşeceği tarihe gün sayıyor!

Global Career Summit 2019’da Kesinleşen Global Şirketler

  • QNB Finansbank
  • Allianz
  • Peak Games
  • Unilever
  • KPMG
  • Bosch Türkiye
  • Pernod Ricard
  • PepsiCo Türkiye
  • Şişecam
  • Pfizer

Global Career Summit 2019’a Kimler Katılmalı?

“Çok oku, bol bol dinle, deneyimlerle deneyimlen.”

Kariyeri hakkında kafasında soru işaretleri olan, alanında uzman ve sizlere farklı bakış açıları sunabilecek konuşmacıların deneyimlerinden ilham almak isteyen tüm öğrencilere kapımız açık. Kafandaki kariyer yolculuğu farklı formlara girebilir. İlham dolu bir çalışma her alanda mümkün!

Etkinlik Detayları

Ulaşım

559C, 59R, 59RS, 59RK ve 43R numaralı otobüs hatlarıyla etkinlik mekanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yenikapı – Hacıosman metro hattında Levent durağında inip Boğaziçi Üniversitesi’ne metro aktarması yaparak etkinlik mekanına ulaşabilirsiniz.

Sertifika

Oturumların en az %80’ine katılım gösterilmesi durumunda katılımcılara sertifika verilecektir. Zirveden sonra gönderilen online sınavda da %80 ve üzeri başarı gösteren katılımcılara “Başarı Sertifikası” gönderilecektir.

Ücret

Etkinliğin katılım ücreti bulunmaktadır. Detaylar kayıt sayfasında yer almaktadır.

Kayıt: Etkinliğe kayıt yapmak için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir