Global bir şirkette kariyer merdivenlerini çıkmayı hedefleyen üniversite öğrencileri ve mezunlar “Global Career Summit”te bir araya geliyor. 

Öğrenci Kariyeri ve 3İK işbirliğiyle, 7-8 Şubat’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek olan zirvede, katılımcılar hem vizyonlarını dünyadaki fırsatlarla genişletecek hem de farklı alanlarda oturumlar, network sağlayacak eğlenceli molalar, yerli ve yabancı en iyi global şirketlerin sunumları, ilgi çekici paneller, ilham verici konuşmalar ve daha birçok faaliyetle dopdolu 2 gün geçirecekler.

Global Career Summit İçin Geri Sayım

Tüm Türkiye’den katılıma açık olan zirvede katılımcılar global düzeyde kariyer fırsatlarını keşfederek kariyer haritalarını oluşturmanın yanı sıra farklı şehirlerden network edinme fırsatına da sahip olacaklar!

İlk kez 9-10 Şubat 2018’de gerçekleştirilmiş olan Global Career Summit’e; Anadolu Efes’den Unilever’e, Pfizer’den Turkcell’e, Yıldız Holding’ten Danone’ye kadar birçok önemli firma katılım gösterdi. Böylece farklı sektörlerde kariyer hedefi olan katılımcılara zirve aracılığıyla yepyeni perspektifler aktarıldı. Branding Türkiye’nin medya sponsoru olarak desteklediği zirvede şirket oturumlarının yanı sıra, Cem Öğretir’den İbrahim Selim’e, Ayşe Şule Bilgiç’ten, Mehmet Auf’a uzanan başarılı isimler de genç katılımcılarla buluştu. Kısacası Şubat 2018’deki zirvede 400’den fazla katılımcıyı ağırlayan Global Career Summit, bu sene de iddialı isimlerle organizasyonun gerçekleşeceği günü bekliyor!

Global Career Summit 2019’a Katılacak Şirketler

  • QNB Finansbank
  • Allianz
  • Peak Games
  • Unilever
  • KPMG
  • Bosch Türkiye
  • Pernod Ricard
  • PepsiCo Türkiye
  • Şişecam
  • Pfizer

Global Career Summit 2019’a Kimler Katılmalı?

Kariyeri hakkında kafasında soru işaretleri olan, alanında uzman ve sizlere farklı bakış açıları sunabilecek konuşmacıların deneyimlerinden ilham almak isteyen tüm öğrencilere kapımız açık. Kafandaki kariyer yolculuğu farklı formlara girebilir. İlham dolu bir çalışma her alanda mümkün!

Etkinlik Detayları

Ulaşım

559C, 59R, 59RS, 59RK ve 43R numaralı otobüs hatlarıyla etkinlik mekanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yenikapı – Hacıosman metro hattında Levent durağında inip Boğaziçi Üniversitesi’ne metro aktarması yaparak etkinlik mekanına ulaşabilirsiniz.

Sertifika

Oturumların en az %80’ine katılım gösterilmesi durumunda katılımcılara sertifika verilecektir. Zirveden sonra gönderilen online sınavda da %80 ve üzeri başarı gösteren katılımcılara “Başarı Sertifikası” gönderilecektir.

Ücret

Etkinlik ücretsizdir. Detaylar kayıt sayfasında yer almaktadır. Etkinliğe kayıt olmak için: www.gcs-summit.org

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.