Girişimcilik ekosistemi 27 Ocak’ta StartupTeknoloji tarafından düzenlenen kahvaltıda buluştu! Yoğun ilgi gösterilen etkinliğe 300’e yakın paydaş katılırken, 2024 yılının ilk kahvaltı buluşması Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) ev sahipliğinde düzenlenen 7. Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması, 27 Ocak 2024 Cumartesi günü gerçekleştirildi. Etkinlik, girişimcilerin diğer ekosistem paydaşlarıyla yakın ilişkiler kurmasını ve iş birliği fırsatları yakalamasını sağladı. Etkinliğe, girişimciler, yatırımcılar, kurumsal temsilciler ve akademisyenler olmak üzere yaklaşık 300 paydaş katıldı. Hafta sonu olmasına rağmen yoğun bir katılımın olduğu etkinlik, girişimcilik ekosisteminin canlılığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Girişimcilik Ekosistemi 27 Ocak’ta Kahvaltıda Buluştu

StartupTeknoloji tarafından düzenlenen ve 27 Ocak’ta 7.’si gerçekleştirilen etkinlik, nefis bir kahvaltıyla başladı.

Kahvaltı sonrası, Galatasaray Üniversitesi Müzik Kulübü‘nden genç sanatçı Pelin Çelik, misafirlere harika bir müzik ziyafeti sundu. Ardından, StartupTeknoloji yönetici ortağı Hande Kaya, açılış ve hoş geldiniz konuşmasını yaptı. Sonrasında sırasıyla, BTM Genel Müdürü İbrahim Elbaşı ve ana sponsor Akan Yürekli AŞ. adına Akan Yürekli konuşmalarını gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından, sahnede girişimciler yer aldı. Girişim sponsorları arasında bulunan Wegs, Plavel, Postuby ve Kamyonda POS firma sunumlarını gerçekleştirdi. Daha sonra, e-ticaret alanında önemli isimlerin yer aldığı, “E-ticaret Çağında Girişimcilik” başlıklı panel gerçekleştirildi. Paneli L-Event akademi kurucusu M. Levent Elmas moderatörlüğünde, Carrtell.co‘nun kurucusu Batuhan Tosunoğlu, Arkerebox‘ın kurucusu İlker Vardarlı ve Akan Yürekli Aş.’nin kurucusu Akan Yürekli panelist olarak katıldı.

TeknoTalk, TechInside ve Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik, BTM’nin global girişimcilik programlarından olan GrowUP girişimlerinin sunumlarıyla ve networking ile sona erdi.

Girişimcilerin yeni iş fırsatları yakalaması ve networkünü genişletmesi için önemli fırsatlara zemin oluşturan programda ayrıca, e-ticaret alanındaki trendler ve gelişmeler hakkında bilgi edinme imkanı da sağlandı.

StartupTeknoloji, bundan sonra da yine girişimcilik ekosistemini güçlendirmek ve girişimcilerin başarılı olmalarına yardımcı olmak için bu tür etkinlikleri düzenli olarak gerçekleştirmeye devam edecek.


Geçmiş Etkinlikler

StartupTeknoloji tarafından gerçekleştirilen ve Branding Türkiye’nin medya partneri olarak desteklediği geçmişteki Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması etkinlikleri ile ilgili detayları okumak için;


StartupTeknoloji I Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar.


GİRİŞİMCİLER İÇİN KİTAP ÖNERİLERİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.