Girişimcilik ekosisteminin paydaşları Mayıs ayında yine bir arada olacak! Startupteknoloji’nin düzenlediği “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları”nın onuncusu, 11 Mayıs’ta Albaraka Garaj’da gerçekleşecek. İşte detaylar!

Girişimcilik dünyasının birbirinden değerli isimlerini her ay farklı bir lokasyonda buluşturan StartupTeknoloji, 11 Mayıs’ta 10.’sunu düzenleyeceği “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları”nın yenisini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Girişimcilik Ekosistemi 11 Mayıs’ta Albaraka Garaj’da

StartupTeknoloji’nin düzenlediği “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları”‘nın onuncusu, 11 Mayıs 2024’te Albaraka Garaj‘da gerçekleşecek. Fikir, fayda, farkındalık odaklı bu etkinlik serisi, girişimcilik ekosistemi içerisindeki güncel gelişmeleri takip etmek isteyen herkes için büyük fırsatlar sunuyor. 11 Mayıs tarihindeki etkinlikte de yine birbirinden önemli isimler panel konuşmaları ve girişim sunumlarıyla katılımcılarla buluşacak. Bu heyecan verici buluşma, girişimcilik ekosisteminin dinamizmini ve potansiyelini bir kez daha gözler önüne serecek. Katılımcılar ayrıca deneyimli girişimcilerin ve sektör liderlerinin sunumlarını dinleyerek, sektördeki son trendleri ve gelecek vizyonlarını öğrenme fırsatı bulacaklar.

Etkinlikte, Türkiye’nin önde gelen kitle fonlama platformlarının temsilcileri bir yatırım panelinde yer alacaklar. Bu panelde, girişimcilere ve yatırımcılara kitle fonlama konusunda önemli bilgiler aktarılacak. Panel kapsamında yarıca potansiyel iş birlikleri de değerlendirilecek. Yatırımcı panelinin moderatörlüğünü ise girişimcilik ekosisteminin çok yakından tanıdığı bir isim olan Ömer Erkmen yapacak.

Girişimcilik ekosistemine değer katan birçok önemli ismi bir araya getirerek işbirliklerine zemin hazırlayan Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları’nda yer alarak sektördeki en güncel bilgilere ulaşabilir, yeni iş fırsatları keşfedebilir ve değerli bağlantılar kurabilirsiniz.

StartupTeknoloji uygulamasını buradan indirerek etkinlikteki diğer misafirlerle randevulaşma imkanı bulabilirsiniz!

Etkinlik Detayları

Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları etkinlik detayları ve programı şöyle;

Organizasyon: StartupTeknoloji

Tarih: 11 Mayıs 2024

Saat: 09:00

Mekan: Albaraka Garaj


Sınırlı kontenjana sahip olan “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması Etkinliği”ne katılmak için kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Önemli bir bilgilendirme olarak belirtmek gerekir ki; Etkinliğe sadece ön başvurusu onaylanan kişiler katılabilecek. Ön başvurunuzun onaylandığına dair mail gönderimi ise StartupTeknoloji yönetimi tarafından LCV formu ile birlikte iletecektir.


Geçmiş Etkinlikler

StartupTeknoloji tarafından gerçekleştirilen ve Branding Türkiye’nin medya partneri olarak desteklediği geçmişteki Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması etkinlikleri ile ilgili detayları okumak için;


StartupTeknoloji

StartupTeknoloji I Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.