Mürsel Ferhat Sağlam tarafından özel bir metodolojiyle kurgulanıp hazırlanan ve girişimcilik ana temalı podcast dizisi, kitap ve etkinlik serisi olarak hayata geçirilen Girişimcilerin Büyük Hataları şimdi de çevrimiçi platformlarda canlı program şeklinde yayınlanacak. İlk yayının 25 Haziran’da gerçekleştirileceği Girişimcilerin Büyük Hataları programı StartupTeknoloji’de başlıyor. İşte detaylar!

Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam tarafından 2023 yılında hayata geçirilen bir podcast dizisi ve kitap olan Girişimcilerin Büyük Hataları, 2024 yılında ise etkinlik serisi olarak ekosistem paydaşlarıyla buluştu. Girişimcilik ekosistemi tarafından yoğun ilgi gören ve beğenilen Girişimcilerin Büyük Hataları, şimdiyse yeni bir formatla kitlelerin karşısına çıkacak. StartupTeknoloji platformunda canlı yayın programı olarak gerçekleştirilecek olan Girişimcilerin Büyük Hataları, Mürsel Ferhat Sağlam’ın sunumuyla 25 Haziran 2024 tarihi itibariyle 2 haftada bir olmak üzere Salı günleri izleyiciyle buluşacak. Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu program saat 11:00’da başlayacak.

Girişimcilerin Büyük Hataları Programı Başlıyor!

Ulusal ve uluslararası birçok yatırım ağı, teknopark, tekmer ve kuluçka merkezinde mentor olarak yer alan ve bu vesileyle birçok startup ile çalışma fırsatı bulan Mürsel Ferhat Sağlam, edindiği bu bilgi ve deneyimleri daha fazla kişiye ulaştırmak için Girişimcilerin Büyük Hataları’nı hazırladı. Başlangıçta podcast dizisi ve kitap olarak yayınlanan seri 2024’te etkinlik konsepti olarak devam etti. Şimdiyse canlı yayın programı olarak izleyiciyle buluşacak olan Girişimcilerin Büyük Hataları 25 Haziran itibariyle 2 haftada bir olmak üzere Salı günleri StartupTeknoloji ekranlarında olacak.

StartupTeknoloji, bu haberi takipçilerine ve kamuoyuna şu ifadelerle duyurdu;

“Girişimciler için hazırlanan özel programımız “Girişimcilerin Büyük Hataları” StartupTeknoloji’de başlıyor! Mürsel Ferhat Sağlam’ın özel olarak hazırladığı bu program, iki haftada bir Salı günleri saat 11:00’de sizlerle buluşuyor. Bu programda, girişimcilerin sık yaptığı hatalardan ve bu hataların neden olduğu başarısızlıklardan dersler çıkaracağız. İlham verici hikayeler ve değerli bilgilerle dolu bu program, girişimcilik yolculuğunuzda sizlere rehberlik edecek.”

Haberin tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu programı StartupTeknoloji‘nin resmi YouTube hesabı aracılığıyla buradan izleyebilirsiniz.


Mürsel Ferhat Sağlam Kimdir?

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.