Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK 19) 26 – 27 Kasım’da

IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesinde gerçekleştirilecek olan Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK ’19) 26 – 27 Kasım tarihlerinde Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda misafirlerini ağırlayacak.

Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) etkinliği IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesinde gerçekleştirilecek. Bu yıl 12. kez düzenlenecek olan etkinlikte sektörün önde gelen firmalarından üst düzey konuşmacılar yer alacak.

Gelişen Teknoloji Günleri Etkinliği Detayları

Etkinlik 26 – 27 Kasım 2019 tarihlerinde Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Türkiye’nin birçok ünlü firmasından üst düzey konukların sahneye çıkacağı etkinlikte tecrübe ve bilgi aktarımı odağında içerik paylaşımı yani konferanslar olacak. Etkinliğe katılan öğrenciler burada yalnızca sektörün dinamiklerini öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda network imkanı da bulacak.

GETEK 2019Blockchain’den Savunma Sanayi’ye, IoT’den Start-up yönetimine kadar birçok konu başlığında birbirinden değerli şirketler ve bu şirketlerden gelecek üst düzey yöneticilerin konuşmacı olduğu GETEK’19 bu yıl geçmişte olduğu gibi yine dopdolu bir içeriğe sahip. Etkileyici konuşmacıları, efektif fuaye alanı ve harika çekilişler ile harmanlayarak; katılımcılara 2 günlük harika bir etkinlik deneyimi yaşatmayı planlayan GETEK’in medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Etkinlikte yer alan firmalardan bazıları ise; Fujitsu, Tüpraş, EAE Elektrik, Koç Finans, Roketsan, Borusan Enerji, Havelsan, Turcell. Bu arada etkinliğin son günü saat 16:15 ile 17:00 arasında sahneye sürpriz bir sosyal konuk çıkacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir