IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesinde gerçekleştirilecek olan Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK ’19) 26 – 27 Kasım tarihlerinde Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda misafirlerini ağırlayacak.

Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) etkinliği IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesinde gerçekleştirilecek. Bu yıl 12. kez düzenlenecek olan etkinlikte sektörün önde gelen firmalarından üst düzey konuşmacılar yer alacak.

Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) Etkinliği

GETEK olarak adlandırılan etkinlik; 26 – 27 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

GETEK 2019 - Afiş

Türkiye’nin birçok ünlü firmasından üst düzey konukların sahneye çıkacağı etkinlikte tecrübe ve bilgi aktarımı odağında içerik paylaşımı yapılacak. Diğer bir ifadeyle sahneye çıkacak olan her bir konuk sahip olduğu bilgiyi ve tecrübeleri geleceğin sektör profesyonellerine, iş insanlarına ve girişimcilerine aktaracak. Bu arada etkinliğe katılan üniversiteliler “GETEK 2019″da yalnızca sektörün dinamiklerini öğrenmekle kalmayacaklar. Öürenciler bu etkinlik aracılığıyla aynı zamanda network imkanı da bulacaklar.

Blockchain’den Savunma Sanayi’ye, IoT’den Start-up yönetimine kadar birçok konu başlığında birbirinden değerli şirketler ve bu şirketlerden gelecek üst düzey yöneticilerin konuşmacı olduğu GETEK 2019, bu yıl, tıpkı geçmişteki etkinliklerde olduğu gibi yine dopdolu bir içeriğe sahip.

Etkileyici konuşmacıları, efektif fuaye alanı ve harika çekilişlerle harmanlayarak katılımcılara 2 günlük harika bir etkinlik deneyimi yaşatmayı planlayan GETEK’in resmi medya sponsoru ise bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye oldu.

Etkinlikte yer alan bazı firmalarsa şöyle; Fujitsu, Tüpraş, EAE Elektrik, Koç Finans, Roketsan, Borusan Enerji, Havelsan, Turcell. Bu arada etkinliğin son günü saat 16:15 ile 17:00 arasında sahneye sürpriz bir sosyal konuk çıkacak. 🙂

Son olarak, etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için www.ieeeiuc.com/getek19 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.


IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci Kolu I Hakkında

IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Öğrenci Kolu; 2002 yılında kurulmuştur. Kulüp; İstanbul Üniversitesi’nde etkinlikler, teknik projeler, workshoplar ve eğitimler düzenleyerek sektöre, teknolojiye ve bilime yönelik çalışmalar yürütmektedir. IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Öğrenci Kolu; 400’den fazla aktif üye sayısı ile İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi’nin en köklü kulübü olma özelliği taşımaktadır. GETEK olarak adlandırılan bu etkinlik de yine bu kulübün organizasyonuyla gerçekleştirilmektedir.


💡 Gayrimenkul 2.0 Etkinliği (Notlar)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.