IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci Kolu tarafından 15 – 16 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) 2020 etkinliği için geri sayım başladı.

Koronavirüs pandemisinin devam etmesi nedeniyle uzaktan ve online devam eden eğitime ek olarak birçok üniversitede de kulüpler, etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci Kulübü ! Topluluk, bu günlerde “Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) 2020”yi gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) 2020

Bu yıl 13.’sü düzenlenecek olan Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) etkinliğinde; yapay zeka, otomotiv, siber güvenlik, 5G, e-ticaret, otonom araçlar gibi teknoloji alanında trend konu başlıkları ele alınacak. Bu alanlarda öncü şirketlerden üst düzey konuşmacıların ağırlanacağı etkinlik, geçmiş senelerde olduğu gibi bu sene de yine İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa’nın en büyük etkinliği olma iddiasında!

Birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı etkinliğe katılım gösteren firmalar arasında; Adastec, Tusaş, Ulak Haberleşme, Microsoft, Türk Telekom, IBM, Gitti Gidiyor gibi markalar var. Bu arada etkinliğin sosyal konuk oturumunda Doğukan Manço ağırlanacak.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) 2020”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Holacon)

Tarih: 15 – 16 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika:

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için  tıklayın.

IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Öğrenci Kolu I Hakkında

IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Öğrenci Kolu; 2002 yılında kurulmuştur. Kulüp; İstanbul Üniversitesi’nde etkinlikler, teknik projeler, workshoplar ve eğitimler düzenleyerek sektöre, teknolojiye ve bilime yönelik çalışmalar yürütmektedir. IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Öğrenci Kolu; 400’den fazla aktif üye sayısı ile İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi’nin en köklü kulübü olma özelliği taşımaktadır. GETEK olarak adlandırılan bu etkinlik de yine bu kulübün organizasyonuyla gerçekleştirilmektedir.


💡 Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.