Yönetim Kurulunda Kadın Derneği’nden Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi! İşte, 19 Aralık 2023 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek olan zirveye dair tüm detaylar!

Cumhuriyetimizin 100. yılında, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği tarafından düzenlenen Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi, kadının gücünü vurgulamak, eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık konularında topluma ve gelecek nesillere ilham vermek amacıyla, cinsiyet eşitliğini hayatın her alanında göstermeyi, artırmayı ve desteklemeyi amaç olarak gören akademisyenler, sivil toplum liderleri, fikir öncüleri ve etkili liderlerin katılımıyla 19 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşecek!

Zirvenin katılımcıları arasında yer alan fikir liderleri, yönetim kurulu üyeleri, üst düzey yöneticiler, akademisyenler, danışmanlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, geçmişten geleceğe Kadın Gücü’nü konuşmak üzere Yönetim Kurulunda Kadın Derneği tarafından düzenlenen Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi için bir araya gelecekler. Toplumsal cinsiyet eşitliğini çalışma ve sosyal hayatın her alanına yaymak için geleceği şekillendirme misyonuyla hazırlanan zirve Swissotel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenecek.

Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi

Yönetim Kurullarında eşit cinsiyet temsilinin toplumsal ve ekonomik faydası konusunda tüm paydaşlar nezdinde savunuculuk rolü üstlenmek ve kadınları bu yolda geliştirmek misyonu ile çalışan bir kuruluş olan Yönetim Kurulunda Kadın Derneği tarafından düzenlenen Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi‘nin sponsorları belli oldu.

Bir Sodexo markası olan Pluxee’in Platin Sponsoru olduğu zirvenin Gold Sponsorları ise Borusan Holding, Borusan Cat, Beymen, HSBC, QNB Finansbank, Türk Tuborg oldu. Gelecek İçin Kadın Gücü Zirvesi’nin Gümüş Sponsorları Acino, Centrum, Eti, Lc Waikiki, Legrand, Multinet, Otacı, Otokoç Otomotiv, Teknosa, UNO, Yıldız Holding, Yıldızlar Yatırım Holding olurken zirvenin Sürdürülebilirlik Sponsoru ise MacroCenter oldu.

Gücüne ve emeğine sahip çıkan tüm kadınları ve onları destekleyen erkekleri aynı etkinlikte buluşturmayı hedefleyen zirvenin konuşmacıları hakkında bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Zirveye katılım içinse aşağıdaki butona tıklayıp ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.


Zirvenin Detayları

Organizasyon: Yönetim Kurulunda Kadın Derneği

Tarih: 19 Aralık 2023

Saat: 08.30 – 17.00

Mekan: Swissotel The Bosphorus İstanbul

Adres: Vişnezade, Acısu Sokaği No:19, 34357 Beşiktaş/İstanbul


Yönetim Kurulunda Kadın Derneği I Hakkında

Ocak 2017’de kurulan Yönetim Kurulunda Kadın Derneği’nin (YKKD) temel amacı, yönetim kurullarında kadın temsilini artırarak toplumsal kalkınmayı desteklemektir.

YKKD, Yönetim Kurullarında eşit cinsiyet temsilinin toplumsal ve ekonomik faydası konusunda tüm paydaşlar nezdinde savunuculuk rolü üstlenmek ve kadınları bu yolda geliştirmek misyonu ile çalışmaktadır.

Derneğimizin kökeni, bu amaca hizmet veren ilk oluşum olarak 2012 yılında Mentor Danışmanlık Yönetici Ortağı Hande Yaşargil ve Gazeteci, Klinik Psikolog Burçak Güven tarafından kurulan Yönetim Kurulunda Daha Çok Kadın İçin Şirketler Arası Mentorluk Programı’na dayanmaktadır.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.