Gaziantep’te KOBİ ve girişimlere yönelik e-Ticaret ana temalı eğitim ve etkinlik gerçekleştirilecek. İşte 22 Nisan 2024’teki “Ticimax İle E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi” ve “Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri Etkinliği” ile ilgili tüm detaylar!

Gaziantep ve çevre illerdeki KOBİ’lerin ve e-ticaret girişimcilerinin mutlaka katılması gereken e-ticaret odaklı eğitim ve etkinlik ile ilgili detaylar belli oldu. İşte “Ticimax İle E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi” ve “Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri Etkinliği” ile ilgili tüm detaylar!

Gaziantep’te E-Ticaret Ana Temalı Etkinlik Ve Eğitim

Çağın ticaret dinamiği olan ve girişimcilerin sıkça tercih ettiği sektöre olan e-ticaret odağında Gaziantep’te önemli bir eğitim ve etkinlik gerçekleştirilecek. 22 Nisan tarihinde Faydalı Sohbetler tarafından düzenlenecek olan organizasyonun iletişim partneri ise Branding Türkiye oldu! Ücretsiz ve genel katılıma açık olan “Ticimax İle E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi” ve “Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri” başlıklı eğitim ve etkinlikte e-ticarete başlangıç süreçlerine dair a’dan z’ye bilgi ve deneyim paylaşımında bulunulacak.

Pratiğe yönelik detaylar içeren eğitim kapsamında katılımcılara web sayfası yaptırılacak. Böylece katılımcılara e-ticaret deneyimi sağlanmış olacak. Bu arada en iyi sayfayı yapan kişiye e-ticaret altyapısı hediye edilecek.

Aynı günün akşamında, saat 19:00’da gerçekleşecek E-Ticaret Sohbetleri, “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları” temasıyla Gaziantep halkıyla buluşacak. Etkinlik kapsamında; e-ticaret ve e-ihracat sayesinde şirketlerin neler yapabilecekleri, Türkiye’de ve yurtdışında ne tip pazarlama çalışmaları yapılabileceği, ödemelerini nasıl alınacağı, yeni başlayanların nasıl hızlıca şirket kurabilecekleri ve online satış yaparken dikkat edilmesi gerekenler değerlendirilecek.

E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi 2024’te de tüm hızıyla devam ediyor. 22 Nisan 2024 tarihinde saat 19.00 – 21.00 arasındaki Faydalı Sohbetler organizasyonu ile Gaziantep’te gerçekleşecek olan etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy), Ayşegül Bozoğlu (Ticimax), Arif Özsoy (Sipay), Mustafa Hakan Sarı (Trendyol), Aykut Kaymaz (İda Dijital), Doğukan Coşkun (Defterdar) bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Etkinlikte ayrıca e-ticaret gündemine dair değerlendirmeler de yapılacak.

Ticimax İle E-İhracat Sohbetleri – Gaziantep kapsamında gerçekleştirilecek olan e-ticaret ana temalı etkinlik ile ilgili program şöyle;

18.00 – 19.00: Networking Saati – Çay&Kahve İkramı

19.00 – 19.10: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.10 – 19.30: E-Ticarete Başlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Pınar Bozoğlu (Ticimax)

19.30 – 19.50: Pazaryerinde Başarılı Olmanın Yolları – Mustafa Hakan Sarı (Trendyol)

19.50 – 20.10: E-Ticarette Firmanızı Nasıl Büyütürsünüz – Aykut Kaymaz (İda Dijital)

20.10 – 20.30: Ödeme Sistemleri Hayatınızı Nasıl Kolaylaştırıyor – Burcu Kaya (Sipay)

20.30 – 20.50: Şirketinizi Hızlıca Kurmanın ve Mevcut Şirketinize Destek Almanın Kolay Yolu – Doğukan Coşkun (Defterdar)

20.50 – 21.00: Kapanış: Yarışma ve Sürpriz Ödüller

NOT: Sürpriz çekiliş kapsamında katılımcılar arasından 3 kişiye kitap hediye edilecektir.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.