Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Kalite Ve Verimlilik Kulübü tarafından 11 Aralık 2019 tarihinde Future Booster Etkinliği gerçekleştirilecek. Etkinliğin odağında ise satış ve pazarlama var.

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde bir öğrenci kulübü olarak faaliyetlerini sürdüren Kalite Ve Verimlilik Kulübü (KVK); amatör ruhla profesyonel işler başaran bir kulüptür. buna ek olarak Kalite Ve Verimlilik Kulübü aynı zamanda; kurumsal bir duruşa sahip, farkındalığı amaç edinmiş, ulusal ve uluslararası çapta çalışmaları ile bilinen bir kulüp şeklinde de tanımlanabilir.

Birçok etkinlik organize eden ve bu yönüyle aktif bir öğrenci kulübü olma özelliği taşıyan Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesindeki Kalite Ve Verimlilik Kulübü (KVK), şimdi de “Future Booster Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Organizasyonun tarihi ise 11 Aralık 2019 olarak belirlendi. Etklinliğe dair detaylar ise haberin devamında!

Future Booster Etkinliği İçin Geri Sayım

Türkiye’nin en aktif  iş ve kariyer kulübü olarak tanımlanan Kalite Ve Verimlilik Kulübü, 22. yılında farklı sektörlere hitap eden etkinlikleriyle geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Bu yıl “How to Sell” temasıyla gerçekleşecek olan etkinlikte satış ve pazarlama alanında uzman isimler ve üst düzey yöneticiler ağırlanacak.

Future Booster Etkinliği Afiş

Etkinlik Detayları

Türkiye’den ve dünyadan birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik, zirve veya meetup yapmakla kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonlarda da en önde yer alan ve medya sponsorluğuyla bu organizasyonlara katkılarını sunan Branding Türkiye, Future Booster’a da sponsor oldu.

Türkiye’nin en popüler ve en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği Future Booster Etkinliği içinse sayılı günler kaldı. Zira etkinlik 11 Aralık 2019’da gerçekleştirilecek!

Bu arada 11 Aralık saat 10:00 ile 17:00 arasındaki zirveye konuşmacı olarak katılan her profesyonel, kendi alanına dair detayları, üniversitelilerden oluşan bir kitleye aktarma imkanı bulacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nin ev sahipliğindeki zirveye katılımın yoğun olması bekleniyor.

“Kalite Ve Verimlilik Kulübü”nün gerçekleştirdiği bir organizasyon olan Future Booster’a dair tüm detaylar için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: ytukvk.org.tr


💡 Beyond 2020 Dijital Strateji Zirvesi (Notlar)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.