Future Booster Etkinliği 11 Aralık’ta

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Kalite Ve Verimlilik Kulübü tarafından 11 Aralık 2019 tarihinde Future Booster Etkinliği gerçekleştirilecek. Etkinliğin odağında ise satış ve pazarlama var.

Kalite Ve Verimlilik Kulübü (KVK); amatör ruhla profesyonel işler başaran, kurumsal bir duruşa sahip, farkındalığı amaç edinmiş, ulusal ve uluslararası çapta çalışmaları ile bilinen ve Yıldız Teknik Üniversitesi‘ne bağlı öğrenci kulübüdür. Birçok etkinlik organize eden ve bu yönüyle aktif bir öğrenci kulübü olma özelliği taşıyan YTÜ Kalite Ve Verimlilik Kulübü, 11 Aralık’ta Future Booster Etkinliği’ni gerçekleştirecek.

Future Booster Etkinliği İçin Geri Sayım

Türkiye’nin en aktif  iş ve kariyer kulübü olarak tanımlanan Kalite Ve Verimlilik Kulübü, 22. yılında farklı sektörlere hitap eden etkinlikleriyle geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Bu yıl “How to Sell” temasıyla gerçekleşecek olan etkinlikte satış ve pazarlama alanında uzman üst düzey yöneticiler ağırlanacak.

Future Booster Etkinliği

Etkinlik Detayları

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği Future Booster Etkinliği için sayılı günler kaldı.

11 Aralık saat 10:00 ile 17:00 arasındaki zirveye konuşmacı olarak katılan her profesyonel, kendi alanına dair detayları, üniversitelilerden oluşan bir kitleye aktarma imkanı bulacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nin ev sahipliğindeki zirveye katılımın yoğun olması bekleniyor.

Kalite Ve Verimlilik Kulübü’nün gerçekleştirdiği bir organizasyon olan Future Booster’a dair tüm detaylar için aşağıdaki butona tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir