Franchise ana temalı Türkiye’nin en çok okunan mecrası Franchise Market Türkiye Dergisi’nin Ocak 2024 sayısı geçtiğimiz günlerde çıktı!

İş insanları, girişimciler, yatırımcılar, tedarikçiler, uzmanlar ve marka sahipleri başta olmak üzere ekosistemin tüm paydaşlarına dolu dolu sunduğu içeriklerle yayın hayatını sürdüren Franchise Market Türkiye Dergisi’nin Ocak 2024 sayısı geçtiğimiz günlerde okuyucuyla buluştu! Birbirinden önemli dosya konularının yanı sıra uzman makaleleri, sektörel haberler ve röportajların olduğu derginin yeni sayısına dair detayları sizler için derledik!

Franchise Market Türkiye - Ocak 2024

Franchise Market Türkiye Dergisi’nin Ocak 2024 Sayısı

İlkay Can Batur’un imtiyaz sahibi olduğu Smartmetrics Teknoloji Ve Bilişim Yayıncılık tarafından yayınlan ve Melis İstanbullu‘nun Genel Yayın Yönetmeni olduğu Franchise Market Türkiye Dergisi‘nin yeni sayısı çıktı. Carmelo Coffee Ceo’su Mustafa Sait Kaya röportajının yer aldığı derginin 23. sayısında okuyucuyu nelerin beklediğini Genel Yayın Yönetmeni Melis İstanbullu şu ifadelerle açıkladı;

“Markaların CEO’larına 2024’te neler hedeflediklerini sorduk. Bu keyifli röportajları dergimizde bulabilirsiniz. Ayrıca, dünyada birçok kişi tarafından tercih edilen ve yeni bir trend olmaya başlayan en kazançlı 6 trend iş fikrini sizler için araştırdık. Franchise yatırımıyla büyüme hedefleyen girişimciler için franchise sektöründe yatırım fırsatları sunan markaları ve yatırım stratejilerini de sizler için araştırdık. İki kız kardeş olan Aynur Rona ve Songül Koç, kadın girişimci faaliyeti olarak hayata geçirdikleri “Mor Aronya” hikayesini keyifle okuyacağınızı umuyorum. Medyafors Fuarcılık’ın öncülük ettiği önemli franchise fuarlarını sizler için listeledik.”

Franchise sektörüne ilgi duyan, yatırım yapmak isteyen veya kendi işini kurmak isteyen herkes için bir rehber niteliğinde olan Franchise Market Türkiye Dergisi’nde bundan böyle köşe yazılarıyla bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak olan Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, bu ayki sayıda “Franchise Markası Olmak İçin Dijital Markalaşma Şart” başlıklı makalesiyle franchise yatırımcıları ve girişimcileri için kilit öneme sahip olan dijital markalaşma olgusundan bahsetti.

Franchise sektörüne dair güncel gelişmelerden haberdar olmak için derginin resmi web sitesi olan franchisemarketturkiye.com‘u takip edebilirsiniz. Tanıtım videosuna ise buradan ulaşabilirsiniz.


Franchise sektörünün öncü isimleriyle yapılan röportajlara, franchise danışmanlığı hizmetlerine, franchise fuarlarına ya da etkinliklerine dair detaylara erişmek için BİLGİ AL’a tıklayın.


Franchise Market Türkiye I Hakkında

Kuruluşundan bu yana franchise sektörünün öncü bir aktörü olarak yoluna devam etmektedir. Kendi alanında uzmanlaşmış bir ekiple bir araya gelerek, sektördeki en son gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu bilgi birikimini okuyucularımızla paylaşıyoruz. Amacımız, Türkiye’nin dört bir yanında girişimcilerin ve markaların büyümesine destek olmak, iş dünyasının her seviyesindeki paydaşlar arasında bir köprü kurmaktır.


YILIN ÖZETİ (2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.