Finans dünyasının liderleri Management Club’ta tarafından organize edilen Finance Dynamics’24 etkinliği kapsamında Marmara Üniversitesi’nde buluşuyor!

Finans dünyasının önde gelen isimleri, 4 Mart 2024 tarihinde Marmara Üniversitesi İbrahim Üzümcü Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan Finance Dynamics’24 etkinliği kapsamında bir araya geliyor. Finans alanında kariyer hedefleyenler, sektördeki son gelişmelerden haberdar olmak isteyenler ve finansal alanda entelektüel birikimini artırmayı amaçlayanlar için kaçırılmaması gereken bir etkinlik olan Finance Dynamics’24‘e dair merak edilenleri derledik! İşte etkinliğe dair tüm detaylar!

Finance Dynamics’24 Etkinliği

Günümüz dünyasında dijital teknolojilerdeki gelişmeyle birlikte her alanda olduğu gibi finansta da önemli yapısal değişimler yaşandı. Ödeme sistemlerinden, merkeziyetsiz ekonomiye kadar finansla ilintili birçok konuda önemli dönüşümler yaşanırken tüm bunları takip etmekse bir hayli zor. Bu doğrultuda, Marmara Üniversitesi Management Club tarafından bu sene 6.’sı düzenlenecek olan Finance Dynamics’24 etkinliğinde; bankacılıktan kurumsal finansa, blockchain teknolojisinden borsa ve ekonomiye birçok alandan uzman konuşmacılar, bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Etkinlikte ayrıca finansal zorluklar ve fırsatlara dair değerlendirmelerde de bulunulacak.

4 Mart 2024 tarihinde 10:30 ile 15:30 saatleri arasındaki etkinlik Marmara Üniversitesi İbrahim Üzümcü Konferans Salonu‘nda düzenlenecek. Etkinliğin konuşmacıları arasında KPMG COO’su Hande Şenova, Allianz Türkiye CRO ve CCO’su Kazım Murat Vargün, Borsa Analisti ve Araştırmacı Tuncay Turşucu, Türkiye Finans Ödeme Sistemleri Müdürü Oğuz Kaymaz gibi finans dünyasının önde gelen isimleri yer alıyor.

Finance Dynamics’24 Etkinliği Afiş

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu Finance Dynamics’24 etkinliğine katılmak için kayıt formunu doldurabilirsiniz. Etkinliğe dair detaylar içinse organizasyonu gerçekleştiren Marmara Üniversitesi Management Club ile iletişime geçebilirsiniz.


Management Club I Hakkında

1988 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Kulübü olarak kurulan Management Club, özellikle uluslararası çapta gerçekleştirdiği gelenekselleşmiş organizasyonlarıyla kendine, diğer öğrenci topluluklarından ayrı bir yer edinmiştir.

Misyon

  • Öğrencilere kariyer hedeflerinde yardımcı olmak.
  • Marmara Üniversitesi bünyesinde eğitim gören tüm yabancı öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak.
  • Hem kulüp üyelerimizi hem de okulumuzun öğrencilerini dünya vatandaşı olma yolunda teşvik etmek.

İşveren İlgi Endeksi 2023

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.