İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İnovasyon Kulübü tarafından düzenlenen FİKİRİNO Girişimcilik Ve İnovasyon Etkinliği 23 Şubat’ta başlıyor!

23 – 24 – 25 Şubat 2024 tarihlerinde İZÜ İnovasyon Kulübü organizasyonuyla FİKİRİNO Girişimcilik Ve İnovasyon Etkinliği gerçekleştirilecek. Tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan etkinlik kapsamında; girişimcilik yarışmasına ek olarak bilgi ve deneyim aktarımı odaklı konuşmalar ve mentorlukler de gerçekleştirilecek.

FİKİRİNO Girişimcilik Ve İnovasyon Etkinliği

Yaratıcı fikirleri desteklemek ve girişimciliği teşvik etmek amacıyla İZÜ İnovasyon Kulübü tarafından hazırlanan Girişimcilik Ve İnovasyon Etkinliği toplam 3 gün sürecek.

Birinci Gün; Girişimcilerden ilham veren konuşmalarla başlayacak. Bu konuşmalar, katılımcılara yeni bakış açıları kazandıracak ve yaratıcı düşünceyi destekleyecek. (Yüz Yüze)

İkinci Gün: Girişimcilik için eğitimler düzenlenecek. Bu eğitimler, katılımcıların girişimlerinin geliştirme sürecinde ihtiyaç duyduğu becerileri geliştirmelerine yardımcı olacak. (Online)

Üçüncü Gün: Sabah saatlerinde mentorlarla fikirlerinizi geliştirebilir, öğleden sonra ise jüri sunumlarına katılabilirsiniz. Katılımcılar, fikirlerini profesyonel bir şekilde sunarak jüri üyelerinin beğenisini kazanmaya çalışacak. (Online)


Fikrin İnovasyonla Gerçeğe Dönüşüyor mottosuyla İZÜ İnovasyon Kulübü tarafından hazırlanan bu etkinlik, farklı bakış açıları kazandırmayı ve yaratıcı düşünceyi desteklemeyi hedefliyor. Yarışmaya katılan herkesin kazanacağının vurgulandığı yarışmada ilk 3’e giren takımlara özel hediyeler verileceği duyuruldu. Bu arada, fikir turnuvasına katılmayanlar da birinci gün ve ikinci gün etkinliklerine katılabilecekler.

FİKİRİNO Girişimcilik Ve İnovasyon Etkinliği

Etkinlik alanında birçok yiyecek içecek sponsoru tarafından desteklenen bir fuaye alanı ve networking ortamı olacak. Fuaye alanı iç bahçede yer alırken, etkinlik Tarihi Müze Salonu’nda düzenlenecek.

Alanında uzman isimler ve birbirinden değerli konuşmacıların girişimci ruha sahip üniversiteli gençlerle buluşacağı etkinliğe dair merak ettiklerinizi Etkinlik Detayları kısmından öğrenebilirsiniz. Etkinliğe kaydolmak içinse Bilgi Ve Kayıt bağlantısına tıklayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlik Detayları

İZÜ İnovasyon Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan etkinlik ile ilgili merak edilen tüm detaylar şöyle;

Organizasyon : İZÜ İnovasyon Kulübü

Tarih / Saat   : 23 – 24 – 25 Şubat 2024 – 11:00

Mekan             : İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Kampüsü, Tarihi Müze Salonu

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

PODCAST ÖNERİSİ


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.