Fibaemeklilik SEO Ajansı Olarak SEOCU.COM’u Tercih Etti

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş, bünyesinde hizmet veren Fibaemeklilik.com.tr web sitesinin SEO çalışmaları için SEOCU.COM Ajansı ile anlaştı.

Teknolojik yatırımlar ve yeniliklerle tanıdığımız Fibaemeklilik, yakın zamanda yapay zekayı web sitesine adapte ederek, kullanışlı bir sanal asistan geliştirdi. Kullanıcıdan aldığı sorular neticesinde hızlı bir şekilde cevap verebilen ve istenilen işlemi yapan sanal asistan özelliği ile sektöründe bu alana ilk yatırım yapan firma olma özeliğini kazandı diyebiliriz.

 “FiGuru” adıyla kendini tanıtan yapay zekalı chatbot bireysel emeklilik, hayat sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası işlemlerinde kullanıcılara destek olmaktadır.

Fibaemeklilik Seo Ajansını Seçti

Fibaemeklilik internet yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda SEOCU.COM ajansı ile anlaşarak bu alandaki çalışmalarını profesyonel çerçevede sürdürüyor.

Kısaca SEO Nedir?

“SEO” kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz.”

Kaynak: https://www.seocu.com/nedir

Seo Hizmeti

Kurumsal Firmalar Neden SEO Hizmeti Alıyor?

Aslında arama motoru optimizasyonu bir pazarlama faaliyeti diyebiliriz. Yakın geçmişte çok farklı pazarlama alanlarını konuşuyorduk. Ancak günümüzde “yeni medya” ismiyle duyduğumuz yeni pazarlama araçları popüler olmuş durumda.

İnternette var olma ihtiyacı sektör ayırt etmeden artık tüm firmaları ilgilendiriyor diyebiliriz. Bir ürün ya da hizmet alımı yapacak olan kişiler, öncelikle internet kanalını kullanıyor. Haliyle internette var olan firmalar, yeni müşteriler ile hızlı bir şekilde buluşabiliyor. Yeni medya alanı aslında sadece SEO çalışmasını değil, bununla beraber sosyal medya ve dijital reklamları da ilgilendirmektedir. Günümüzde firmalar tüm yeni medya kanallarına bütçe ayırarak çalışmalarına yön vermektedir.

Bu vesileyle Branding Türkiye olarak, Fibaemeklilik ve SEOCU.COM’a çalışmalarında başarılar dileriz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir