Ajans Haberleri’nde bu hafta Seocu.com ile ilgili bir gelişmeden bahsedeceğiz. Buna göre Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren Fibaemeklilik.com.tr; Seocu.com ile anlaştı!

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş, bünyesinde hizmet veren Fibaemeklilik.com.tr web sitesinin SEO çalışmaları için SEOCU.COM Ajansı ile anlaştı.

Fibaemeklilik SEO Ajansı Olarak SEOCU.COM’u Seçti

Teknolojik yatırımlarıyla ve yeniliklerle tanıdığımız Fibaemeklilik, yakın zamanda yapay zekayı web sitesine adapte ederek, kullanışlı bir sanal asistan geliştirdi. Kullanıcıdan aldığı sorular neticesinde hızlı bir şekilde cevap verebilen ve istenilen işlemi yapan sanal asistan özelliği ile Fibaemeklilik; sektöründe bu alana ilk yatırım yapan firma olma özeliği kazandı diyebiliriz.

Fibaemeklilik Seo Ajansını Seçti

“FiGuru” adıyla kendini tanıtan yapay zekalı chatbot; bireysel emeklilik, hayat sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası işlemlerinde kullanıcılara destek oluyor.

Öte yandan Fibaemeklilik internet yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda SEOCU.COM ajansı ile anlaşarak bu alandaki çalışmalarını profesyonel çerçevede sürdürme kararı alan Fibaemeklilik seo ajansı olarak Seocu.com’u seçti.

Kısaca SEO Nedir?

“SEO” kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO kavramını / çalışmasını inceleyecek olursak “seo”yu; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz.”

Kaynak: www.seocu.com/nedir

Kurumsal Firmalar Neden SEO Hizmeti Alıyor?

Aslında arama motoru optimizasyonu bir pazarlama faaliyeti diyebiliriz. Yakın geçmişte çok farklı pazarlama alanlarını konuşuyorduk. Ancak günümüzde “yeni medya” ismiyle duyduğumuz yeni pazarlama araçları popüler olmuş durumda.

Seo Hizmeti

Diğer bir ifadeyle internette var olma ihtiyacı sektör ayırt etmeden artık tüm firmaları ilgilendiriyor diyebiliriz. Zira bir ürün ya da hizmet alımı yapacak olan kişiler, öncelikle internet kanalını kullanıyor. Haliyle internette var olan firmalar, bu sayede yeni müşterilerle hızlı bir şekilde buluşabiliyorlar. Bu arada yeni medya alanı aslında sadece SEO çalışmasını kapsamıyor.. Yeni medya bununla beraber sosyal medya ve dijital reklamları da içermektedir. Ve günümüzde firmalar tüm yeni medya kanallarına bütçe ayırarak çalışmalarına yön vermektedir.

Bu vesileyle Branding Türkiye olarak biz de Fibaemeklilik ve SEOCU.COM’a çalışmalarında başarılar dileriz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.