2002 yılından beri faaliyetlerini sürdüren ve Türkiye’nin en popüler öğrenci topluluklarından biri olan Marmara İşletme Kulübü 25 Kasım’da FemPower Summit 2020 etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Marmara Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Marmara İşletme Kulübü, iş hayatında cinsiyet eşitliği temasıyla FemPower Summit 2020 etkinliğini düzenlemeye hazırlanıyor. #SesineKulakVer mottosuyla 25 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek etkinliğin özel bir anlamı var. Çünkü etkinlik “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü”yle aynı tarihe denk geliyor.

FemPower Summit 2020 Konuşmacıları

FemPower Summit 2020 etkinliğinin konuşmacıları şöyle;

  • Beril Koparal Note Cosmetics General Manager
  • İrem Tüzünalper Extra Loyalty Solutions CEO& Co-Founder
  • Prof. Dr. Fatma Ayanoğlu ESKAR Marmara Manager & Marmara University Professor

YouTube üzerinden saat 12.00’da canlı olarak yayınlanacak etkinliğe katılarak konuya dair farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “FemPower Summit 2020”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Youtube (Marmara İşletme Kulübü Youtube Kanalı)

Tarih: 25 Kasım 2020

Saat: 12:00

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Yok

Etkinliğe katılmak için buraya tıklayın.

Etkinlik sırasında gerçekleşecek çekiliş için formu buradan doldurabilirsiniz.

Marmara İşletme Kulübü I Hakkında

Marmara İşletme Kulübü olarak 2002 yılından bu yana faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli, yenilikçi ve özgün etkinlikler gerçekleştirerek üyelerimizin gelişimine katkı sağlıyor, değişimine öncülük ediyor ve ihtiyaçlarına yönelik birer mezun olmalarına yardımcı oluyoruz. Kulübümüz komiteler ve projelerden oluşuyor. Komitelerimiz; Kariyer Gelişim, Sosyal Sorumluluk, Girişimcilik, Halkla İlişkiler, Dijital Pazarlama ve Uluslararası Projeler olarak ayrılıyor. Projelerimiz ise CMY, Kariyerde Sen ve Dijital Dönüşüm olarak ayrılıyor. Mülakat simülasyonu, vaka çalışmaları, şirket gezileri, eğitimler, tek günlük zirvelerin yanında sosyal sorumluluk çalışmaları düzenleyerek üyelerimizin farkındalığını arttırıyoruz.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.