Facebook Hakkında Bilinmeyenler Branding Türkiye Tv’de

Branding Türkiye’nin Youtube odağında yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’de bu hafta “Facebook Hakkında Bilinmeyenler” var. 

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, nitelikli konsept içerikleriyle yayınlarını sürdürüyor. Popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin “İstatistiklerle Markalar” adlı yazı dizisiyse büyük bir ilgiyle takip ediliyor. İstatistikler kategorisinde yer alan bu içerikler aynı zamanda Branding Türkiye Tv için her hafta özel olarak hazırlanarak 1 dakikalık video haline getiriliyor.

Branding Türkiye’nin, Video İçerik Sponsoru olan İskenderun Online tarafından hazırlanan videolar İstatistiklerle Markalar yazı dizisinde bulunan içeriklerin 1 dakikalık özeti niteliğinde. Her hafta Türkiye’den ve dünyadan önemli markaların güncel istatistiklerinin yer aldığı bu yazı dizisinin ikinci konusu Facebook oldu.

Facebook Hakkında Bilinmeyenler

2 milyarı aşan kullanıcı sayısıyla dünyanın en popüler ve en çok kullanıcıya sahip sosyal ağı olan Facebook’u yalnızca sosyal ağ olarak nitelemek yanlış olur. Facebook Nedir? Neden Önemlidir? Facebook’un Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalede Facebook’a dair tüm detayları yazmıştık. O yüzden burada Facebook’u uzun uzun anlatmayacağız.

Ayrıca bir sosyal ağ kültürünün oluşmasını sağlayan Facebook’a dair istatistiklerin yer aldığı Facebook İstatistikleri (Güncel) adlı makaleyi geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Bu makale özelinde hazırlamış olduğumuz Facebook İstatistikleri videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu arada Branding Türkiye Tv’ye abone olarak yayınlarımızı destekleyebilirsiniz. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin Youtube özelinde yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’ye abone olmak için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir