Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi devam ediyor. 2 Nisan 2024’te gerçekleştirilecek olan “E-Ticarette Pazarlama Etkinliği”nde alanında uzman isimler e-ticaret özelinde bilgi paylaşımında bulunacak.

Günümüzde oldukça popüler olan e-ticaret girişimciliğinde birçok teknik, hukuki, ekonomik ve kavramsal sorumluluk bulunsa da girişimin sürdürülebilirliğini en çok etkileyen unsur genellikle “pazarlama” oluyor. E-ticaret firmaları teknik detayların akabinde satışa hazır olacaklarını düşünseler de meselenin “pazarlama” aşaması gözardı edildiğinden hedeflerine ulaşmakta zorlanırlar. Peki “E-ticarette pazarlama nedir? Nasıl olmalıdır? Niye önemlidir?” tüm bunlar ve çok daha fazlası 2 Nisan’da Faydalı Sohbetler tarafından gerçekleştirilecek olan “E-Ticarette Pazarlama Etkinliği”nde yanıt bulacak.

E-Ticarette Pazarlama Etkinliği

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi 2024’te de tüm hızıyla devam ediyor. 2 Nisan 2024 tarihinde saat 19.00 – 21.00 arasında düzenlenecek olan etkinlik Faydalı Sohbetler organizasyonuyla gerçekleşecek olup etkinliğin lokasyonu ise KWORKS olarak belirlendi!

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy), Selim Tekay (Bilyoner), Burak Aykurt (Fellas Foods), Melih Pazarlıoğlu (Corendon Airlines) bilgi paylaşımında bulunacak. Etkinlikte ayrıca e-ticarete dair genel bilgilendirme ve değerli değerlendirmeler de yapılacak!


Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri – İstanbul kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinlik ile ilgili program şöyle;

18.30 – 19.30: Networking Saati – İkram

19.30 – 19.40: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.40 – 20.50: Panel (Selim Tekay, Burak Aykurt, Melih Pazarlıoğlu, Murat Erdör)

20.50 – 21.00: Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

NOT: Sürpriz çekiliş kapsamında katılımcılar arasından 3 kişiye kitap hediye edilecektir.

Etkinlik Detayları

Tarih: 2 Nisan 2024

Saat: 19.00 – 21.00

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Mekan: Kworks

Adres: 19 Mayıs, Golden Plaza, 19 Mayıs Cd. No:3 Kat:1, 34360 Şişli / İstanbul

(Etkinlik mekanı; metro çıkışından ortalama 5 dakika yürüyüş mesafesinde)

Kimler Katılıyor?

Etkinliğin katılımcı profili ise şöyle; e-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve bu alandaki yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, KOBİ’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.