Ayla Şimşek Akademi tarafından organize edilen E-Ticarette Dijital Markalaşma Etkinliği 4 Nisan 2019 Perşembe günü ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Günümüzün önemli bir dinamiği olan e-ticaretin sürdürülebilir ve etkin olarak kullanılması için yeni nesil bir kavram olan dijital markalaşmanın ihmal edilmemesine vurgu yapılacak olan E-Ticarette Dijital MarkalaşmaEtkinliği, Ayla Şimşek Akademi tarafından organize edildi. .Pictus Digital Kurucusu / E-Ticaret Uzmanı Asil Terzi ve D-Branded Sosyal Medya Yöneticisi Damla Aydın‘ın konuşmacı olduğu etkinlik 4 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

E-Ticarette Dijital Markalaşma

Ayla Şimşek Akademi tarafından gerçekleştirilecek olan etkinlik 4 Nisan Perşembe akşamı saat 19:30’da başlayacak. Seminer boyunca alanında uzman isimler e-ticaret ile ilgili konu başlıklarını değerlendirerek e-ticarete dair bir farkındalık oluşturacak.

Pictus Digital Kurucusu Asil Terzi, e-ticaretin bugününe ve geleceğine bir projeksiyon tutacağı konuşmasında “e-ticaret nedir?”, “e-ticaret niye önemlidir?”, “e-ticaret girişimcisi olmanın yararları nelerdir?”, “e-ticarete nasıl başlanır?” sorularına yanıt verecek. D-Branded Sosyal Medya Yöneticisi Damla Aydın ise konuşması boyunca “e-ticarette sosyal medya kullanımı nasıl olmalıdır?”, “e-ticarette sosyal medyanın önemi nedir?”, “e-ticarette dijital markalaşmanın önemi nedir?” gibi sorulara yanıt verecek.

Kimlere Hitap Ediyor?

Üniversite öğrencileri, girişimciler, kendi işini yönetmek isteyenler, KOBİ düzeyinde e-ticaret firmaları, işini e-ticarete taşımak isteyenler, pazarlama çalışanları, kurumsal iletişim çalışanları, dijital pazarlama uzmanları ya da bu alanlara dair kariyer hedefi olanlar başta olmak üzere e-ticarete merakı olan herkesin katılımına açık olan bu ücretsiz etkinliğe kayıt ise zorunludur.

E-Ticarette Dijital Markalaşma Afiş

Etkinlik Detayları 

Organizasyon: Ayla Şimşek Akademi

Konuşmacılar: Asil Terzi (Pictus Digital – Kurucu) – Damla Aydın (D-Branded Sosyal Medya Yöneticisi)

Konu: E-Ticarette Dijital Markalaşma

Tarih: 4 Nisan 2019 (Perşembe)

Saat: 19:30 – 21:30

Kontenjan: 50 kişi

Ücret: Ücretsiz

Mekan: Ayla Şimşek Akademi Konferans Salonu

Adres: Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. Delta Plaza B-1 Blok Kat:9 D:18 Esenyurt \ İstanbul

Ulaşım: Metrobüs ile Beylikdüzü durağına ulaşıp Marmara Park tarafına geçerek Bauhaus istikametine yürüyün. “Delta İş Merkezi”, Bauhaus’un tam karşısında yer alıyor. E-5 yolunu kullanan, Beylikdüzü istikametine gelen tüm araçlar sizi bize ulaştırır. Park yerimiz mevcuttur.

E-Ticarette Dijital Markalaşma Etkinliği’ne Kayıt

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu E-Ticarette Dijital Markalaşma Etkinliği‘ne katılım ücretsizdir. Etkinliğin kontenjanı 50 kişiyle sınırlı olup kayıt ise zorunludur.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.