Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri kapsamında E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği 19 Aralık 2023’te İzmir’de gerçekleştirilecek.

Dijitalin gelişimiyle beraber ticarete dair anlayış da değişti. Günümüzde artık fiziksel mağaza, geleneksel perakendecilik veya ticaret olguları tek başına yeterli olmuyor. Diğer bir ifadeyle, dijitalleşme ile birlikte e-ticaret, e-ihracat gibi fırsatlar ortaya çıktı.

Peki E-Ticaret nedir? E-Ticarette dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? E-Ticarette başarılı olmanın yolları nelerdir? Tüm bunlar ve çok daha fazla 19 Aralık 2023’te Faydalı Sohbetler’in düzenlediği “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği”nde yanıt bulacak. E-Ticaret ve e-İhracat girişimcileri için önemli bilgilerin aktarılacağı etkinliğe katılım ücretsiz olup kayıt için haberin sonunda yer alan butona tıklayabilirsiniz.

E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği

19 Aralık Salı günü saat 19.00 – 21.00 arasında Faydalı Sohbetler organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy), Hüseyin Kıvan Durmaz (Ticimax), Emrah Pamuk (Digital Exchange), Burcu Kaya (Sipay), Fatih Balkan (Platin360), Bahriye Çetintulum (İda Dijital) bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

Etkinlikte e-ticaret süreçlerine dair; web sitesi, satış, ödeme, kargo, pazarlama, teşvikler ve iletişim gibi başlıklarla ilgili merak edilenler yanıtlanacak.

Etkinlik Programı

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri – İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan e-ticaret ana temalı etkinlik ile ilgili programı şöyle;

19.00 – 19.10: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.10 – 19.30: E-Ticarete Başlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Hüseyin Kıvanç Durmaz (Ticimax)

19.30 – 19.50: Dijital Pazarlama ile Neler Yapabilirsiniz – Emrah Pamuk (Digital Exchange)

19.50 – 20.10: Ödeme Sistemleri Hayatınızı Nasıl Kolaylaştırıyor – Burcu Kaya (Sipay)

20.10 – 20.30: E-Ticarette Entegrasyonun Önemi – Fatih Balkan (Platin360)

20.30 – 20.50: E-Ticarette Firmanızı Nasıl Büyütürsünüz – Bahriye Çetintulum (İda Dijital)

20.50 – 21.00: Kapanış: Yarışma ve Sürpriz Ödüller

Etkinlik Detayları

Tarih: 19 Aralık 2023

Saat: 19.00 – 21.00

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Mekan: İzQ Girişimcilik Merkezi – İzmir

Adres: Akdeniz Mah. Atatürk Cad. No:120, 35220 Alsancak/İzmir

Branding Türkiye’nin desteklediği etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve etkinliğe ücretsiz olarak kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.