KOBİ ve girişimlere yönelik e-Ticaret ana temalı eğitim ve etkinlik 19 Mart’ta Antalya’da gerçekleştirilecek. İşte “Ticimax İle E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi” ve “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği” ile ilgili tüm detaylar!

Antalya ve çevre illerdeki KOBİ’lerin ve e-ticaret girişimcilerinin asla kaçırmaması gereken e-ticaret ana temalı eğitim ve etkinlik ile ilgili detayları derledik. İşte Ticimax İle E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi ve E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği ile ilgili tüm detaylar!

E-Ticaret Ana Temalı Eğitim Ve Etkinlik 19 Mart’ta

Günümüz ekonomisinin itici gücü olan ve girişimcilerin en çok tercih ettiği alanlar arasında yer alan e-ticaret ile ilgili Antalya’da konsept bir eğitim ve etkinlik gerçekleştirilecek. Faydalı Sohbetler tarafından düzenlenen organizasyonun iletişim partneri ise Branding Türkiye oldu! Ücretsiz ve genel katılıma açık olan “Ticimax İle E-Ticarete Başlıyorum” ve “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları” ana temalarına sahip eğitim ve etkinlikte a’dan z’ye e-ticarete başlangıç süreçlerine dair bilgi ve deneyim paylaşımında bulunulacak.

Uygulama içeren eğitim kapsamında katılımcılara web sayfası yaptırılacak. Böylece katılımcılara e-ticaret deneyimi sağlanmış olacak. Bu arada en iyi sayfayı yapan kişiye e-ticaret altyapısı hediye edilecek.

Antalya’daki e-Ticaret girişimcileri ve KOBİ’ler için 19 Mart’ta önemli bir eğitim gerçekleştirilecek. ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör’ün Antalya Ramada Plaza Hotel’de, Ticimax’ın katkılarıyla düzenleyeceği, KOBİ’lere ve girişimcilere yönelik “e-Ticarete Başlıyorum Eğitimi” saat 09:00 – 18.00 arasında olacak. Eğitime dair bir bilgi ve kayıt için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi 2024’te de tüm hızıyla devam ediyor. 19 Mart 2024 tarihinde saat 19.00 – 21.00 arasındaki Faydalı Sohbetler organizasyonu ile Antalya’da gerçekleşecek olan etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy), Hüseyin Kıvanç Durmaz (Ticimax), Dursun Ağmaz (Trendyol), Burcu Kaya (Sipay), Doğukan Coşkun (Defterdar), Aykut Kaymaz (İda Dijital) bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Etkinlikte ayrıca e-ticaret gündemine dair değerlendirmeler de yapılacak.

Ticimax İle E-İhracat Sohbetleri – Antalya kapsamında gerçekleştirilecek olan e-ticaret ana temalı etkinlik ile ilgili program şöyle;

18.00 – 19.00: Networking Saati – Çay&Kahve İkramı

19.00 – 19.10: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)

19.10 – 19.30: E-Ticarete Başlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Hüseyin Kıvanç Durmaz (Ticimax)

19.30 – 19.50: Pazaryerinde Başarılı Olmanın Yolları – Dursun Ağmaz (Trendyol)

19.50 – 20.10: E-Ticarette Firmanızı Nasıl Büyütürsünüz – Aykut Kaymaz (İda Dijital)

20.10 – 20.30: Ödeme Sistemleri Hayatınızı Nasıl Kolaylaştırıyor – Burcu Kaya (Sipay)

20.30 – 20.50: Şirketinizi Hızlıca Kurmanın ve Mevcut Şirketinize Destek Almanın Kolay Yolu – Doğukan Coşkun (Defterdar)

20.50 – 21.00: Kapanış: Yarışma ve Sürpriz Ödüller

NOT: Sürpriz çekiliş kapsamında katılımcılar arasından 3 kişiye kitap hediye edilecektir.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.