Dijital Markalaşma Sohbetleri Spotify’da Başlıyor

Dijital Markalaşma Sohbetleri

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Mürsel Ferhat Sağlam ile Dijital Markalaşma Sohbetleri, dünyanın en popüler sesli içerik platformu olan Spotify’da başlıyor.

Sesli içerik, müzik ve podcast odaklı bir mecra olan Spotify’da Mürsel Ferhat Sağlam İle Dijital Markalaşma Sohbetleri başlıyor. Podcast serisiyle aynı adı taşıyan kanalda Mürsel Ferhat Sağlam tarafından “Dijital Markalaşma” kavramına dair detaylı bir bilgi ve tecrübe aktarımı gerçekleştirilecek. Yayın akışı içerisinde seri boyunca kanalda değinilecek konulardan bazıları ise şöyle;

  • Dijital Markalaşma Nedir?
  • Dijital Markalaşma Nasıl Kavramsallaştı?
  • Dijital Markalaşma Niye Önemlidir?
  • Dijital Markalaşma Nasıl Uygulanır?
  • Dijital Markalaşmanın Öğeleri Nelerdir?
  • Dijitla Markalaşma Hangi Alt Kavramları Barındırıyor?
  • Dijital Markalaşma Eğitimi Nedir?
  • Dijital Markalaşma Uzmanı Nasıl Olunur?
  • Dijital Markalaşma Departmanı Nasıl Oluşturulur?
  • Dijital Markalaşma Ajansı Nasıl Olunur?

Bunlara ek olarak dinleyicilerden gelen dijital markalaşma (dijital pazarlama & marka yönetimi – iletişimi) odaklı sorular da yine kanalda Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yanıtlanıyor olacak.

Dijital Markalaşma Sohbetleri Spotify’da!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Yazar ve Eğitmen Mürsel Ferhat Sağlam’ın resmi Spotify kanalında yeni nesil bir kavram olan dijital markalaşma odaklı yayınlar gerçekleştirilecek.

Mürsel Ferhat Sağlam Spotify Kanalı

Genelde Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuşacağı podcast serisinin bazı bölümlerinde alanında uzman isimler, akademisyenler, girişimciler, sivil toplum temsilcisleri ve üst düzey yöneticiler de konuk olarak davet edilecek.

“Hediyelerim Var”

Poscast serisi boyunca her yayında birçok sektörden sponsor markaların yer alacağını belirten Sağlam, yayını dinleyenler arasından kişi ya da kişilere “hediyelerim var” diye belirterek Spotify özelinde bir ilki gerçekleştireceğini ifade etti. Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuya ilişkin söyledikleri şöyle;

“Dijital Markalaşma Sohbetleri adlı kişisel Spotify kanalımı açtım. Intronun ardından ilk yayını da gerçekleştirdik. Bundan sonra da yayınlara devam edeceğiz. Spotify başta olmak üzere tüm sesli içerik platformlarından yayını takip etmek mümkün olacak. Ayrıca isteyenler Youtube gibi mecralarda da yayını takip edebilecekler. Bu arada her hafta sonu yayınlamayı planladığım podcastleri birçok sponsor destekliyor olacak. Bu da dinleyicilere bol bol hediye yollayacağım anlamına geliyor. Peki nasıl olacak diye soracak olursanız, geleneksel radyo programlarında alışık olduğumuz bir uygulamayı Spotify’da yapacağız diyebilirim. Sanıyorum bunu ilk yapan ben olacağım. Şöyle ki, yayın boyunca belli aralıklarla şifre mahiyetinde kelime veya harfler ileteceğim ve dinleyicilerden bu şifreyi 72 saat içerisinde bana iletmelerini isteyeceğim. Şifreyi iletenler arasından kişi ya da kişilere hediye göndereceğim.”

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin resmî medya sponsoru olduğu Mürsel Ferhat Sağlam’ın, Dijital Markalaşma Sohbetleri adını taşıyan Spotify kanalını takip etmek için buraya tıklayın.

Dijital markalaşma kavramına dair bilgi ve tecrübe aktarımının yapılacağı, çeşitli ipuçları ve önerilerin yer alacağı Dijital Markalaşma Sohbetleri Telegram kanalını ise buradan takip edebilirsiniz.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Dijital Markalaşma kitabını incelemek için buraya tıklayın.


Bu arada “Merhaba” temalı ilk podcast içeriği dün akşam yayınlandı. Dinlemek için;
[/vc_column_text][vc_raw_html]JTNDaWZyYW1lJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZvcGVuLnNwb3RpZnkuY29tJTJGZW1iZWQtcG9kY2FzdCUyRmVwaXNvZGUlMkY1MXdydU5TZXN3OWMwT09qZVRvaldoJTIyJTIwd2lkdGglM0QlMjIxMDAlMjUlMjIlMjBoZWlnaHQlM0QlMjIyMzIlMjIlMjBmcmFtZWJvcmRlciUzRCUyMjAlMjIlMjBhbGxvd3RyYW5zcGFyZW5jeSUzRCUyMnRydWUlMjIlMjBhbGxvdyUzRCUyMmVuY3J5cHRlZC1tZWRpYSUyMiUzRSUzQyUyRmlmcmFtZSUzRQ==[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Plaza Entelektüeli

Plaza Entelektüeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir