Mürsel Ferhat Sağlam ile Dijital Markalaşma Sohbetleri, dünyanın en popüler sesli içerik platformu olan Spotify’da başlıyor.

Sesli içerik, müzik ve podcast odaklı bir mecra olan Spotify’da Mürsel Ferhat Sağlam İle Dijital Markalaşma Sohbetleri başlıyor. Podcast serisiyle aynı adı taşıyan kanalda Mürsel Ferhat Sağlam tarafından “Dijital Markalaşma” kavramına dair detaylı bir bilgi ve tecrübe aktarımı gerçekleştirilecek. Serinin tüm bölümleri ise şöyle;

  • Dijital Markalaşma Nedir? Tarihçesi, Tanımı Ve Kapsamı
  • Dijital Markalaşmanın Önemi Ve Unsurları
  • Dijital Markalaşma Nasıl Uygulanır?
  • Dijital Markalaşma Odağında Bütünleşik Pazarlama
  • Dijital Markalaşma Eğitimi
  • Dijital Markalaşma Her Şeyi Nasıl Değiştirdi?

Dijital Markalaşma Hakkında Her Şey

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Yazar ve Eğitmen Mürsel Ferhat Sağlam, Dijital Markalaşma Sohbetleri adlı Spotify kanalında yeni nesil bir kavram olan dijital markalaşma odaklı podcast serisine başladı. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin resmî medya sponsoru olduğu Hani Kurumsaldık’ın medya partnerliğinde hazırlanan Dijital Markalaşma Sohbetleri’ni; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Music ve YouTube olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında dinleyebilirsiniz. Ayrıca seriyi Facebook, Instagram, Linkedin, Telegram ve Twitter’da takip ederek dijital topluluklara katılabilir ve ekosistemin bir parçası olabilirsiniz.

Dijital markalaşma kavramına dair bilgi ve tecrübe aktarımının yapılacağı, çeşitli ipuçları ve önerilerin yer alacağı Dijital Markalaşma Sohbetleri’nin Telegram kanalını buradan takip edebilirsiniz. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Dijital Markalaşma kitabını incelemek içinse buraya tıklayın.


Dijital Markalaşma Sohbetleri Nedir?

Yeni nesil, bütünleşik, multidisipliner ve sürdürülebilir bir kavram olan “dijital markalaşma” ile ilgili bir ilk olan ve Dijital Markalaşma Sohbetleri adını taşıyan bu mini podcast dizisi; kavrama dair akademik yani teorik, sektörel yani aktüel bilgi aktarımı ve deneyim paylaşımı misyonuyla hazırlandı. “Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak iletişim ve pazarlama literatürüne kazandıran Dijital Markalaşma Uzmanı, Girişimci, Yazar, Akademisyen ve Mentör Mürsel Ferhat SAĞLAM tarafından hazırlanıp sunulan ve önsöz dahil toplam 7 bölümden oluşan Dijital Markalaşma Sohbetleri, Branding Türkiye ana sponsorluğunda, Hani Kurumsaldık medya partnerliğinde Spotify ve YouTube başta olmak üzere tüm müzik ve video platformlarında!

Mürsel Ferhat Sağlam Kimdir?

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir. Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.