Dijital markalaşma ana temasına sahip ilk ve tek podcast serisi olma özelliği taşıyan Dijital Markalaşma Sohbetleri dijital platformlarda ücretsiz erişime açıldı.

Son yılların popüler içerik trendi olan podcast, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Çeşitli kategorilerde ve konseptlerde yayınlanan podcast serileri; Spotify, Apple Podcast, YouTube Podcast ve Google Podcast gibi dijital platformlarda yayınlanarak dinleyiciyle buluşuyor. İçerik üreticileri ve markalar, yeni medyanın sesli içerik boyutunu temsil eden podcast yayıncılığı konusunda planlamalar yaparken, bu alanda önemli aksiyonlar gerçekleştiren Branding Türkiye, geçtiğimiz günlerde ise Dijital Markalaşma Sohbetleri’ni duyurdu.

Dijital Markalaşma Sohbetleri Dijital Platformlarda

Yeni nesil, bütünleşik, multidisipliner ve sürdürülebilir bir kavram olan dijital markalaşma kavramı ile ilgili ilk ve tek olma özelliği taşıyan Dijital Markalaşma Sohbetleri, Branding Türkiye himayesinde hazırlandı. Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Mentör ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam’ın hazırlayıp sunduğu Dijital Markalaşma Sohbetleri “Merhaba” adını taşıyan tanıtım bölümü dahil toplam 7 bölümden oluşuyor.

İşte serinin tüm bölümleri:

  • Tanıtım          : Sıfır Noktası: Merhaba
  • Bölüm – 1      : Dijital Markalaşma Nedir? Tarihçesi, Tanımı Ve Kapsamı
  • Bölüm – 2      : Dijital Markalaşmanın Önemi Ve Unsurları
  • Bölüm – 3      : Dijital Markalaşma Nasıl Uygulanır?
  • Bölüm – 4      : Dijital Markalaşma Odağında Bütünleşik Pazarlama
  • Bölüm – 5      : Dijital Markalaşma Eğitimi Nedir?
  • Bölüm – 6      : Dijital Markalaşma Her Şeyi Nasıl Değiştirdi?

Dijital Markalaşma Sohbetleri’ni tüm dijital müzik ve video platformlarında dinleyebilir, ayrıca seriyi sosyal medyada takip ederek hediye kitap kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Mikrositeyi buradan ziyaret edebilirsiniz.


Dijital Markalaşma Sohbetleri Hakkında

Yeni nesil, bütünleşik, multidisipliner ve sürdürülebilir bir kavram olan “dijital markalaşma” ile ilgili bir ilk olan ve Dijital Markalaşma Sohbetleri adını taşıyan bu mini podcast dizisi; kavrama dair akademik yani teorik, sektörel yani aktüel bilgi aktarımı ve deneyim paylaşımı misyonuyla hazırlandı. “Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak iletişim ve pazarlama literatürüne kazandıran Dijital Markalaşma Uzmanı, Girişimci, Yazar, Akademisyen ve Mentör Mürsel Ferhat SAĞLAM tarafından hazırlanıp sunulan ve tanıtım bölümü dahil toplam 7 bölümden oluşan Dijital Markalaşma Sohbetleri, Branding Türkiye himayelerinde ve Hani Kurumsaldık sponsorluğunda hazırlanarak Spotify ve YouTube başta olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında ücretsiz erişime açıldı!


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 

MERHABA

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.