Geçtiğimiz günlerde “DME Blog”dan yapılan açıklamaya göre bu sene 3.’sü gerçekleştirilecek olan Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Eylül 2020’ye ertelendi. Diğer bir ifadeyle Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs tedbiri geldi.

Dijital Markalaşma Eğitimi | DME markasıyla aynı adı taşıyan ve gerek müfredatı gerekse barındırdığı misyonla konsept bir eğitim olma özelliği taşıyan Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs arası verildi. Markanın resmi web sitesine ait blogdan paylaşılan bilgiye göre bu yıl 3.’sü Mayıs ayında başlayacak olan DME, Eylül 2020’ye ertelendi.

Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs Arası

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin eğitim odaklı alt markası Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, ile aynı adı taşıyan eğitim, 28’den fazla uzmanlığı müfredatında barındıran multidisipliner bir program.

Dijital Markalaşma Eğitimi Logo

Toplamda 400+ saat süren DME’de 13 eğitmenin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden üst düzey yöneticiler de konuşmacı olarak misafir ediliyor.

Evet, normalde 2020’nin Mayıs ayında başlayacak olan “DME #3”, Korona Virüs nedeniyle ertelendi. Buna göre eğitimin en erken Eylül 2020’de başlaması planlanıyor. Konuya ilişkin yeni bir duyuru yayınlandığında buradan paylaşıyor olacağız.

Mürsel Ferhat Sağlam’dan Açıklama

“DME Blog”da Mürsel Ferhat Sağlam tarafından konuya dair yani Dijital Markalaşma Eğitimi’nin Eylül 2020’ye ertelenmesine ilişkin yapılan açıklama şöyle;

“Geçen gece yarısı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca bir açıklama yaptı. Ve Türkiye’de ilk Korona Virüs vakasının görüldüğünü söyledi. Bizler de Branding Türkiye ile Branding Türkiye’ye bağlı tüm alt markalarımız için uzaktan çalışma modeline geçmeye karar verdik. Etkinlik, meetup, talks ve eğitimlerimizden oluşan organizasyonlarımızı da durdurduk ve erteledik. Yani bünyemizdeki tüm etkinlik, eğitim, talks ve meetup odaklı organizasyonları Eylül ayına kadar yapılmayacak. Şimdilik sadece DME Modülleri olarak adlandırdığımız ve Dijital Markalaşma Okulu çatısı altında sunacağımız uzmanlıklara dair uzaktan eğitimler üzerinde çalışıyoruz. Kısacası isteyen herkes Dijital Markalaşma Okulu I DMO üzerinden, Dijital Markalaşma Eğitimi’nin içerisindeki herhangi bir konuya dair eğitim alabilecek. Üstelik bunu uzaktan, online ve birebir alma şansı olacak. Altyapı çalışmaları tamamlandığında detaylı bilgilendirmeyi Branding Türkiye’den ve DME Blog‘dan yapıyor olacağız.

Dijital Markalaşma Okulu | DMO Nedir?

Dijital Markalaşma Okulu | DMO, DME’nin müfredatında yer alan her bir disiplinin tekil olarak sunulduğu çatı yapıdır. Kısacası isteyen kişiler Dijital Markalaşma Eğitimi | DME içerisindeki eğitimleri modül şeklinde DMO üzerinden tekil olarak alabilecekler.

Örnek modüller;

  • Dijital Markalaşma Ve Sosyal Medya Eğitimi,
  • Dijital Markalaşma Ve Seo Eğitimi,
  • Dijital Markalaşma Ve İçerik Pazarlaması Eğitimi

Sosyal farkındalık için paylaşıyoruz;

#ElleriniYıka #EvdenÇıkma #UzaktanÇalış

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.