G4A Studio tarafından Spotify özelinde gerçekleştirilen “Pazarlama Sohbetleri”nin 13. bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Dijital İnsanın 1 Günü” ile alakalı detaylar konuşuldu.

2020’nin son günlerini yaşadığımız bu günlerde, büyüme pazarlaması odağında hizmet veren global dijital pazarlama ajansı G4A Studio‘nun “Pazarlama Sohbetleri” adlı podcast serisinin yeni bölümü yayınlandı.

3. sezonun ilk bölümü olduğu belirtilerek başlayan Pazarlama Sohbetleri’nde bu hafta “Dijital İnsanın 1 Günü” konuşuldu. Pandemiyle birlikte hayatımıza giren karantina şartları nedeniyle motivasyonunu kaybedenlere tavsiyelerin sunulduğu podcastte ayrıca “üzerimizdeki rehaveti nasıl atarız?” sorusuna da yanıt verildi.

Bu arada Branding TürkiyeG4A Studio‘nun, Spotify’daki yayınlarına medya ve iletişim desteği sağlamayı sürdürüyor. Medya sponsoru olarak destek sağladığımız “G4A Studio – Pazarlama Sohbetleri” podcastlerinin bu haftaki konusu “Dijital İnsanın 1 Günü” oldu.

Korona Günlerinde Motivasyon 

Pazarlama Sohbetleri’nin 13. bölümü olan “Dijital İnsanın 1 Günü” temalı podcastte; Hasan Yasin Türkyılmaz, Mürsel Ferhat Sağlam ve Sercan Yılmaz yer aldı. Yayının ana konusu 2020 boyunca hayatımızda olan Koronavirüs ile birlikte farkındalık kazanan “evde çalışma kültürü” ile “karantina günlerinde motivasyon”du.

Pazarlama Sohbetleri’nin 13. bölümünde konuşulan başlıklardan bazıları;

  • Karantinada motivasyon nasıl korunur?
  • Rehavet nasıl atlatılır?
  • Evden çalışma kültürü
  • Yeni mezunlara tavsiyeler
  • Girişimcilere tavsiyeler

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizi bu haftanın podcasti ile baş başa bırakalım.

Dijital İnsanın 1 Günü (Podcast)

Podcasti Spotify ve YouTube’da dinleyebilirsiniz. 


G4A Pazarlama Sohbetleri I Hakkında

Her hafta Pazar günü G4A Studio tarafından Spotify özelinde hazırlanan Pazarlama Sohbetleri’nde Pazarlama başta olmak üzere bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konulara (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya, dijital markalaşma, growth marketing, online itibar yönetimi, e-ticaret vs.) dair bilgi ve tecrübe aktarımı yapılmaktadır. Buna ek olarak o haftanın konusuna dair soru – cevapların yanı sıra alanında uzman kişilerin konuk olarak davet edildiği Pazarlama Sohbetleri‘ni düzenli olarak dinlemek etmek için G4A Studio’nun Spotify kanalını takip edebilirsiniz. Bu arada Pazarlama Sohbetleri’ne konu ve konuk önermek için info@g4astudio.com adresine mail gönderebilirsiniz.

G4A Studio I Hakkında

G4A Studio, büyüme, büyüme hack’lemesi ve performans pazarlama alanında eğitim ve danışmanlık sunar. Büyüme ve veri odaklı pazarlama, UX analitiği, CRO, SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı alanında hizmet veren bir stüdyodur. G4A Studio & Workshops ayrıca; startup, eticaret, mobil uygulama ve oyun girişimleri özelinde çözümler sunar.


💡 G4A Pazarlama Sohbetleri 12. Bölüm

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.