Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından “Dijital Dünyaya Anadolu’dan Bakış” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan etkinlik 10 – 11 Haziran 2022 tarihlerinde Şanlıurfa’da düzenlenecek. Hem fiziki hem de online olmak üzere hibrit bir şekilde planlanan etkinlikte alanında uzman isimler konuşma yapacak.

2017’den bu yana Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans tarafından Anadolu Bilişim Buluşmaları çatı söylemi ve ana temasıyla gerçekleştirilen etkinlik serisi 2022 yılında da devam ediyor. Dijital ve teknoloji olmak üzere 2 ana kavram etrafında şekillenen Anadolu Bilişim Buluşmaları etkinliklerinde e-ticaret, dijital markalaşma, pazarlama, marka yönetimi, iletişim, reklamcılık, dijital pazarlama, sosyal medya, yeni medya, kurumsal iletişim başta olmak üzere birçok kavrama dair bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılıyor.

Akademisyenler ve sektör profesyonellerinin yanı sıra ceo’lar, girişimciler, kamu yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katılım gösterdiği bu etkinlikleri, birçok lokasyondan binlerce kişi takip ediyor. Yeni tip Koronavirüs sürecinde online ortamda devam eden etkinlikler salgının bitmesiyle birlikte yeniden fiziki olarak düzenlenmeye başlandı.

Dijital Dünyaya Anadolu’dan Bakış İçin Geri Sayım

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından 10 – 11 Haziran 2022 tarihinde Dijital Dünyaya Anadolu’dan Bakış etkinliği gerçekleştirilecek. İlham veren fikirlerin yanı sıra dijital teknolojiye dair bilgi paylaşımının da olacağı zirvede, alanında uzman isimler konuşma yapacak.

Dijital Dünyaya Anadolu’dan Bakış ana temasıyla ilk kez düzenlenen etkinliğin mottosu ise ‘’Bütünsel Bakış ve Dönüşüm” başlığını taşıyor. 10 – 11 Haziran tarihlerinde Şanlıurfa’da düzenlenecek buluşmada hem bölgenin hem de ülkenin ekonomik performansına doğrudan katma değer oluşturacak vizyon konuşmaların yanı sıra teknoloji platformları, eş zamanlı oturumlar, paneller ve konferanslar da olacak.

Etkinlik; Harput Ajans ve Kamu Bilişim Derneği işbirliği ile 10 – 11 Haziran Hibrit (Fiziki-Sanal) Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Tübitak Bilgem destekleri,Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Himayelerinde, Harran Üniversitesi, Elazığ Belediyesi, Şanlıurfa Eyyubiye Belediyesi, Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi, Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, destekleri ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mezopotamya Living Lab. stratejik işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Harran Üniversitesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans katılımı ve organizasyonuyla düzenlenen ve Timsah Ajans, K-GEM, Branding Türkiye, Vedubox gibi önemli markaların desteklediği  etkinliğe dair detaylı program için buradan bilgi alabilirsiniz.

Etkinlik Detayları 

Etkinliğin Adı: Anadolu Bilişim Buluşmaları

Etkinliği Düzenleyen: Harput Ajans & Kamu Bilişim Derneği

Etkinliğin Ana Teması: Dijital Dünyaya Anadolu’dan Bakış

Etkinliğin Paydaşları: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Harran Üniversitesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası

Etkinliğin Tarihi: 10 – 11 Haziran 2022

Yer: Şanlıurfa

Salon: GAP Team

Etkinliğin Şekli: Fiziki ve Online (Hibrit)

Etkinliğin konuşmacıları ve sponsorları hakkında detaylı bilgi almak için anadolubilisimbulusmalari.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Veya aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu bilgilere direkt ulaşabilirsiniz.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin resmi medya sponsoru olduğu etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm paydaşlar ve sponsorlar ile etkinlik boyunca konuşulacak konular hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

ONLINE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.