Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü Etkinlik Yönetimi Öğrencileri tarafından gerçekleştirilecek olan ve Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuşma yapacağı Dijital Çağda Markalaşma Etkinliği için geri sayım başladı!

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, Beykent Üniversitesi’nde! Dijital Çağda Markalaşma ana temalı etkinlikte konuşma yapacak olan Sağlam, kavramsallaştırarak iş dünyasına ve akademiye kazandırdığı “Dijital Markalaşma” üzerine değerlendirmelerde bulunacak. Bu kapsamda Mürsel Ferhat Sağlam, konuşması boyunca; “dijital markalaşma nedir?”, “dijital markalaşma niye önemlidir?”, “dijital çağda markalaşma mümkün mü?” ve “dijital imaj nasıl oluşturulur?” odağında merak edilenleri anlatacak. Bu arada etkinlik sonunda katılımcılar merak ettiklerini sorma fırsatı da bulacaklar.

Dijital Çağda Markalaşma Etkinliği 16 Kasım’da

Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü Etkinlik Yönetimi Öğrencileri tarafından organize edilen etkinlik dışarıdan katılıma açık olup 16 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. Pandemi nedeniyle online olarak düzenlenmesine karar verilen etkinlik saat 13:00 ile 14:00 saatleri arasında yapılacak.

Bu arada etkinliğe nasıl katılacağınıza dair bilgi almak için aşağıda yer alan “Etkinlik Detayları”nı inceleyebilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Tarih: 16 Kasım 2020

Saat: 13:00 – 14:00

Düzenleyen: Beykent Üniversitesi (İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü)

Konu: Dijital Markalaşma

Konuşmacı: Mürsel Ferhat Sağlam

Yer: Online

Ücret: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Yayın Linki: Dijital Çağda Markalaşma etkinliğine ücretsiz katılmak için buraya tıklayın.

NOT: Herhangi bir kayıt linki ya da form bulunmamaktadır. 16 Kasım tarihinde saat 13:00 itibariyle Yayın Linki başlığında yer alan bağlantıya tıkladığınızda etkinliğe direkt olarak katılabilirsiniz. 

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Dijital Çağda Markalaşma” etkinliğinin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği “Dijital Çağda Markalaşma” etkinliği için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.


Mürsel Ferhat Sağlam I Biyografi

Dijital Markalaşma Uzmanı | Yazar | Akademisyen | Mentor

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, 1S2F Kuralı şeklindedir.


💡 Dijital Markalaşma Kitabı Çıktı!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.