Yıldız İşletme Kulübü tarafından ilk olarak 2017 yılında gerçekleştirilen “Digital Z”nin bu sene dördüncüsü gerçekleştirilecek. 10 – 11 Mart tarihlerindeki Digital Z 2020 için geri sayım başladı!

Yıldız İşletme Kulübü, Digital Z etkinliğini gururla sunar! Türkiye’nin en prestijli öğrenci kulübü olan Yıldız İşletme Kulübü’nün bir etkinliği olan “Digital Z 2020” için geri sayım başladı.

İlk olarak 2017 yılında düzenlenen Digital Z’nin bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek. Yoğun katılımın olması beklenen etkinlik 10 – 11 Mart tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde yapılacak.

Türkiye’nin en çok okunan ve en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin resmi medya sponsoru olduğu Digital Z 2020‘ye başvurmak için etkinliği organize eden Yıldız işletme Kulübü’nün resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Digital Z 2020

Yıldız İşletme Kulübü tarafından, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü‘nde bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan Digital Z, bu yıl da (2020) dijital dünyanın popüler isimleriyle öğrencileri buluşturmayı amaçlıyor.

Digital Z 2020

Digital Z’de; pazarlama trendleri, sosyal medya kavramı, dijital pazarlama stratejileri; 90’lı yıllarda doğan, hızlı öğrenen, teknolojiyle iç içe büyüyen Z Kuşağı ile buluşacak

Son zamanlarda iyiden iyiye popülerleşen girişimcilik ile ilgili konuların da konuşulacağı “Digital Z 2020″de internet ve teknoloji kavramlarına yönelik bilgilendirmeler de yapılacak. Digital Z, aynı zamanda e-ticaretten sosyal medyaya kadar dijital pazarlama için önem arz eden tüm konuların konuşulduğu bir organizasyon olma özelliği taşımaktadır.

Yıldız İşletme Kulübü tarafından organize edilen, pazarlama ve reklamcılık sektörünün yanı sıra trend olan sosyal ağların en kreatif beyinlerinin konuk olacağı Digital Z etkinliği, iki gün boyunca Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da misafirlerini ağırlayacak.

Konuşmacılar

Bu sene dördüncü kez gerçekleştirilecek olan ve sektör profesyonelleriyle Z kuşağı ağırlıklı üniversitelileri buluşturmayı misyon edinen Digital Z 2020’nin alanında uzman konuşmacıları ise şöyle;

  • Cem Çerçioğlu (Monster)
  • Levent Eryiğit (UniKuni)
  • Berna Kulaksız (Vodafone)
  • Feride Hilal Akın (Söyleşi)
  • Tamer Çağatay (Hopi)
  • Burak Görsev (Oracle)
  • Altay Kermooğlu (Tofaş)
  • Aybars Turan (Tesla)

Etkinliğe hemen başvurmak için “Yıldız İşletme Kulübü”nün resmi web sitesini ziyaret edebilir ve etkinliğe kayıt olabilirsiniz: yildizik.com


💡 22. Araştırma Zirvesi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.