Digital Z 2020 İçin Geri Sayım Başladı

Yıldız İşletme Kulübü tarafından ilk olarak 2017 yılında gerçekleştirilen Digital Z’nin bu sene dördüncüsü gerçekleştirilecek. 10 – 11 Mart tarihlerindeki Digital Z 2020 için geri sayım başladı!

Yıldız İşletme Kulübü, Digital Z’yi gururla sunar!

Türkiye’nin en prestijli öğrenci kulübü olan Yıldız İşletme Kulübü’nün bir etkinliği olan Digital Z 2020 için geri sayım başladı. İlk olarak 2017 yılında düzenlenen Digital Z’nin bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek. Yoğun katılımın olması beklenen etkinlik 10 – 11 Mart tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde yapılacak.

Popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin resmi medya sponsoru olduğu Digital Z 2020‘ye başvurmak için buraya tıklayın.

Digital Z 2020

Yıldız İşletme Kulübü tarafından, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü‘nde bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan Digital Z 2020, dijital dünyanın popüler isimleriyle öğrencileri buluşturmayı amaçlıyor.

Digital Z 2020Digital Z’de; pazarlama trendleri, sosyal medya kavramı, dijital pazarlama stratejileri; 90’lı yıllarda doğan, hızlı öğrenen, teknolojiyle iç içe büyüyen Z Kuşağı ile buluşacak

Son zamanlarda iyiden iyiye popülerleşen girişimcilik ile ilgili konuların da konuşulacağı Digital Z’de internet ve teknoloji kavramlarına yönelik bilgilendirmeler de yapılacak. Digital Z, aynı zamanda e-ticaretten sosyal medyaya kadar dijital pazarlama için önem arz eden konuları da ele almaktadır.

Pazarlama ve reklamcılık sektörünün yanı sıra trend olan sosyal medya mecralarının en yaratıcı beyinlerinin konuk olacağı Digital Z, iki gün boyunca Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da misafirlerini ağırlayacak.

Konuşmacılar

Bu sene dördüncü kez gerçekleştirilecek olan ve sektör profesyonelleriyle Z kuşağı ağırlıklı üniversitelileri buluşturmayı hedefleyen Digital Z 2020’nin konuşmacıları şöyle;

  • Cem Çerçioğlu (Monster)
  • Levent Eryiğit (UniKuni)
  • Berna Kulaksız (Vodafone)
  • Feride Hilal Akın (Söyleşi)
  • Tamer Çağatay (Hopi)
  • Burak Görsev (Oracle)
  • Altay Kermooğlu (Tofaş)
  • Aybars Turan (Tesla)
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir