Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde faaliyet gösteren Jeoenformatik Kulübü’nün organize ettiği “Dev Yapılarda Harita Mühendisliği Etkinliği” için geri sayım başladı.

Bütün dünyayı etkileyen Koronavirüs pandemisi nedeniyle 2019 – 2020 sezonunun bahar dönemini online eğitimle tamamlayan üniversiteler, 2020 – 2021 sezonunun ilk yarı yılını temsil eden güz döneminde de eğitime uzaktan devam ediyor. Covid-19 koşullarının devam etmesi sebebiyle üniversitelerde yüz yüze eğitimin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Bu konuda YÖK tarafından yapılacak açıklama bekleniyor.

Dev Yapılarda Harita Mühendisliği Etkinliği

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Harita Mühendisliği Bölümü’nde aktif olarak faaliyetlerini yürütmekte olan Jeoenformatik Kulübü de pandemi şartları nedeniyle 2020 – 2021 sezonunun bir diğer organizasyonunu, “Dev Yapılarda Harita Mühendisliği Etkinliği” adıyla online olarak düzenlemeye hazırlanıyor. Ahmet Çalıkkıran’ın konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi olarak hazırlanan Jeoenformatik Kulübü Online Söyleşi Etkinliği, 9 Aralık 2020 (Çarşamba) tarihinde gerçekleştirilecek.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, Dev Yapılarda Harita Mühendisliği Etkinliğinin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Zoom Video Communications (Online)

Tarih: 9 Aralık 2020

Saat: 19:00 – 20:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Katılım Belgesi: Yok

Etkinliğe ücretsiz  bir şekilde katılmak için başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.

Jeoenformatik Kulübü Hakkında

Yıldız Teknik Üniversitesi Jeoenformatik Kulübü, 2017 yılında bir grup harita mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. Kulübün amacı; ilgili öğrencileri harita ve haritacılık uygulamaları hakkında bilgilendirmek ve onları bu konuda hem akademik hem sektörel alanda geliştirmektir. Bu kapsamda Jeoenformatik Kulübü; kulüp bünyesindeki üyelere, üniversitedeki öğrencilere ve bu alana ilgisi bulunan herkese kariyerlerine faydası olacak etkinlikler hazırlamaktadır.


💡 Ücretsiz Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.