Mürsel Ferhat Sağlam’ın Branding Türkiye’deki makalelerinden oluşan ve Branding Türkiye Yayınları’nın konsept kitapları arasında yer alan Derleme serisinin altıncısı, Derleme – VI kitabı çıktı.

Ocak 2018’de yayın hayatına başlayan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın 2023’te yayınlanan makalelerinden oluşan Derleme – VI kitabı çıktı!

Branding Türkiye Yayınları etiketiyle e-kitap formatında yayınlanan kitapta dijital markalaşmadan, marka yönetimine, reklamdan pazarlamaya, online itibar yönetiminden gerçek zamanlı pazarlamaya, sosyal medyadan iletişime ve halkla ilişkilere kadar toplamda 51 makale bulunuyor.

Derleme – VI Kitabı Çıktı

Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın 2023’teki makalelerinin derlenmesiyle hazırlanan Derleme – VI kitabının arka kapak yazısı;

“Mürsel Ferhat Sağlam’ın 2023 boyunca Branding Türkiye’de yayınlanan makalelerinden oluşan ve serinin 6. kitabı olan Derleme VI’da aynı zamanda sektörel haberler, girişimcilere tavsiyeler ve iş dünyası odaklı değerlendirmeler de var.”

Kitabı Nereden Alabilirim?

Mürsel Ferhat Sağlam’ın kaleme aldığı makalelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan serisinin bu altıncı kitabını, “Branding Türkiye Yayınları”dan sadece 60 saniyede hemen satın alabilirsiniz.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Branding Türkiye Yayınları

Yayın Tarihi: 03.03.2024

Baskı Sayısı: Dijital Eser / E-Kitap

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 157

Boyut: 14.5 x 21 cm

Tür: Derleme – İş Kitapları


Branding Türkiye Yayınları I Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Mürsel Ferhat Sağlam I Biyografi

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar olan Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 


Branding Türkiye Öneriyor: Derleme – VI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.