G4A Studio tarafından Spotify özelinde gerçekleştirilen “Pazarlama Sohbetleri”nin 12. bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Corona Günlerinde Girişimcilik” ile alakalı detaylar konuşuldu.

2020’den itibaren sesli içeriğin daha da önemli olacağı uzmanlar tarafından sık sık dile getiriliyor. Spotify bu anlamda en popüler mecra fakat Spotify’da 3F Fenomeni odağında içerik üretmek bir hayli zor. Ancak bir taraftan da bu işi hakkıyla yapan bazı kişi ve kurumlar var. G4A Studio & Workshops bunlardan biri.

G4A Studio, Spotify özelinde yayınladığı ve fakat birçok platformda eş zamanlı olarak paylaşılan “Pazarlama Sohbetleri” temalı podcastleri ile pazarlamaya dair bilgi ve tecrübe aktarımında bulunuyor. G4A Kurucuları Sercan Yılmaz ile Hasan Yasin Türkyılmaz‘ın hazırlayıp sunduğu Pazarlama Sohbetleri’nin bazı bölümlerine alanında uzman kişiler konuk olarak da davet ediliyor. Bu haftaki bölüme Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam ile uzun yıllardır startup markalaşması ile finans sektöründe kurumsal iletişim yöneticiliği yapan şimdilerde ise Branding Türkiye’nin Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak kariyerini sürdüren Dilay Çakıcı konuk oldu.

Bu arada Branding TürkiyeG4A Studio‘nun, Spotify’daki yayınlarına medya ve iletişim desteği sağlamayı sürdürüyor. Medya sponsoru olarak destek sağladığımız “G4A Studio – Pazarlama Sohbetleri” podcastlerinin bu haftaki konusu “Corona Günlerinde Girişimcilik” oldu.

Corona Günlerinde Girişimcilik

Pazarlama Sohbetleri’nin 12. bölümü olan “Corona Günlerinde Girişimcilik” temalı podcastinde; Hasan Yasin Türkyılmaz, Mürsel Ferhat Sağlam ve Dilay Çakıcı yer aldı. Yayının konusu geçtiğimiz hafta Türkiye’de görülen ve hızlı bir artış sergileyen Corona Virüs oldu. Buna göre podcast boyunca Corona Günlerinde girişimcilik, e-ticaret, dijital pazarlama, internet reklamcılığı, dijital markalaşma nasıl olacak ve nasıl olmalıdır gibi konulara değinildi.

KOBİ’lere, internet girişimcilerine ve büyük ölçekli şirketlere Corona salgını sürecinde yapmaları gereken dijital pazarlama ve marka – pazarlama aksiyonlarına dair önerilerin yer aldığı yayında #EvdeKal çağrısı da yapıldı.

Pazarlama Sohbetleri’nin 12. bölümünde konuşulan başlıklardan bazıları;

  • Corona Günlerinde Girişimcilik
  • Virüslü ekonomi ve çöken borsalar
  • Bu dönemde girişimcilik yapılır mı?
  • Markalar için Corona Virüs sürecinde iletişim stratejileri
  • Pazarlama ve reklam önerileri
  • Corona salgını boyunca e-ticaret
  • Perakendenin Corona Virüs ile imtihanı

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizi bu haftanın podcasti ile baş başa bırakalım.

Corona Günlerinde Girişimcilik (Podcast)

Corona Günlerinde Girişimcilik ana temalı podcasti Spotify ve YouTube’da dinleyebilirsiniz.


G4A Pazarlama Sohbetleri I Hakkında

Her hafta Pazar günü G4A Studio tarafından Spotify özelinde hazırlanan Pazarlama Sohbetleri’nde Pazarlama başta olmak üzere bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konulara (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya, dijital markalaşma, growth marketing, online itibar yönetimi, e-ticaret vs.) dair bilgi ve tecrübe aktarımı yapılmaktadır. Buna ek olarak o haftanın konusuna dair soru – cevapların yanı sıra alanında uzman kişilerin konuk olarak davet edildiği Pazarlama Sohbetleri‘ni düzenli olarak dinlemek etmek için G4A Studio’nun Spotify kanalını takip edebilirsiniz. Bu arada Pazarlama Sohbetleri’ne konu ve konuk önermek için info@g4astudio.com adresine mail gönderebilirsiniz.

G4A Studio I Hakkında

G4A Studio, büyüme, büyüme hack’lemesi ve performans pazarlama alanında eğitim ve danışmanlık sunar. Büyüme ve veri odaklı pazarlama, UX analitiği, CRO, SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı alanında hizmet veren bir stüdyodur. G4A Studio & Workshops ayrıca; startup, eticaret, mobil uygulama ve oyun girişimleri özelinde çözümler sunar.


💡 G4A Pazarlama Sohbetleri 11. Bölüm

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.