Arka Kapak

Çok Yönlü

David Epstein tarafından kaleme alınan Çok Yönlü kitabının arka kapak metni;

“Hiç de geç kalmış sayılmazsınız!

Yayımlandığı günden bu yana çoksatar listelerinden inmeyen Çok Yönlü’de David Epstein profesyonel atletlerden Nobel Ödülü sahiplerine kadar onlarca başarılı insanın yaşamlarını inceleyerek, erken uzmanlaşmanın kural değil istisna olduğunu kanıtlıyor. Küçük yaşta sazı eline almaktansa farklı konularla ilgilenerek yolunu geç bulanlar daha yaratıcı oluyor ve tek alanda uzmanlaşmış kişilerin göremedikleri bağlantıları daha kolay kuruyor.

Kışkırtıcı ve heyecan verici bulgularla dolu Çok Yönlü, öğrenmenin en iyi yolunun sınavdan kalmak olduğunu, en doyurucu kariyerlere sık sık iş bırakanların sahip olduğunu iddia ediyor. Eskiden uzmanlaşmış insanların yaptıkları işler artık bilgisayarların eline geçerken geleceğin önderlerinin geniş düşünebilen ve farklı deneyimlere kucak açanlar olacağını gözler önüne seriyor.

“Yılın en önemli ve çocuk gelişimi kitabı.”

Forbes”

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Mundi Kitap

Çevirmen: Erhun Yücesoy

Yayın Tarihi: 13.10.2020

ISBN: 9786050671353

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 352

Boyut: 13.5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim – İş Kitapları

HEMEN SATIN AL

Yazar Hakkında I David Epstein

Mundi Kitap etiketiyle Türkiye’de Çok Yönlü Başarı İçin Neden Çok Şeyle İlgilenmeliyiz? adıyla yayınlanan kitabın yazarı olan DAVID EPSTEIN yazdığı eserlerle çok satan kitaplar listelerine girmeyi başarmıştır. The New York Times çoksatar kitabı Çok Yönlü: Başarı İçin Neden Çok Şeyle İlgilenmeliyiz? ve The Sports Gene (Spor Geni) kitaplarının yazarı olan David Epstein’in her iki kitabı da 20’den fazla dile çevrilmiştir. Epstein’in çevre bilimi ve gazetecilik alanında yüksek lisans dereceleri vardır. Performans bilimi ve veri kullanımı hakkında beş kıtada konuşmalar yapmış olan yazarın TED konuşması ise toplamda 8,5 milyondan fazla izlenmiştir.

Yayınevi Hakkında I Mundi Kitap

Sic transit gloria mundi.

Böyle geçer dünyanın ihtişamı.

Romandan yaşamöyküsüne, psikolojiden bilime, her alanda ufuk açan, hayata anlam katan ve dünyanın ihtişamını gözler önüne seren kitaplar yayımlama amacıyla 2019 yılında Can Yayınları bünyesinde kuruldu.

MUNDİ: Dünya müthiş!

Yayınevinin resmi web sitesini incelemek için ve kitaplarla ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.