Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü organizasyonuyla gerçekleşecek olan Code of Revolution Zirvesi için geri sayım başladı!

Endüstri 4.0, yapay zeka, blockchain, bankacılık, sibernetik, big data, yazılım dili ve e-ticaret gibi konulara odaklanan Code of Revolution Zirvesi için sayılı günler kaldı! Tüm süreçlerin (tasarım, akış vs.) yapay zeka tarafından oluşturulduğu etkinlik Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü organizasyonuyla 19 Şubat’ta gerçekleşecek. Dijital dönüşüm ve yapay zeka ana temalı etkinlikte iş süreçlerini bu kavramlar odağında yöneten vizyoner firmalar ve bu firmalardan uzman isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Code of Revolution Zirvesi 19 Şubat’ta

İş süreçlerinde hız kazanma, işlemleri daha kolay gerçekleştirme, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi belirleme ve hizmet kalitesini artırma gibi dijital dönüşümün sunduğu faydalara odaklanarak, katılımcılara bu avantajları nasıl kullanacakları konusunda pratik bilgiler sunmayı amaçlayan bir zirve olan Code of Revolution Zirvesi bu sene 4. kez düzenlenecek.

400’den fazla katılımcının misafir olacağı zirve 20’den fazla markanın sponsorluğunda gerçekleşecek. Dijital dönüşüm ve yapay zeka teknolojilerinde lider şirketlerin konumlandığı etkinlikte aynı zamanda 10’dan fazla üniversiteden katılımcı yer alacak.

Boehringer Ingelheim, Boyner, Turkcell, Renault Türkiye, Softtech, The People Base ve Sürpriz Konuk oturumu ile Zeynep ‘Zeybik’ Sürmeli’nin katılım göstereceği zirvede Propia, Barney’s Cafe, Muhiku, The Purest Solution, Hop, Scooter, Boyner, Gizil, Softtech, Aiesec, Logitech, Kameriye Kafe, Yayla Gıda fuaye alanında konumlanarak katılımcılara unutamayacakları bir deneyim yaşatacak.

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu Code of Revolution, 19 Şubat 2024 tarihinde 10.00-15.50 saatleri arasında Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Etkinlik hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve yapay zekayı odağına alan etkinliğe kaydolmak için “BİLGİ VE KAYIT”a tıklayabilirsiniz.

Code of Revolution Zirvesi

Marmara İşletme Kulübü I Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü, 2002’de kuruldu ve iş dünyası ile öğrenciler arasında köprü oluşturmayı hedefledi. Yıllar içinde sektör liderleriyle düzenlediği etkinlikler sayesinde öğrencilere pratik deneyim, staj imkanları ve kariyer gelişimi fırsatları sundu. Biz, öğrencilerin iş dünyasına daha hazır ve donanımlı adımlarla adım atmalarına yardımcı oluyoruz.


Stratejik Zaman Yönetimi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.