Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü tarafından 11 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan ChemSem Etkinliği için geri sayım başladı.

Coronavirus salgını sebebiyle uzaktan ve online devam eden eğitime ek olarak birçok üniversitede de kulüpler, etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Yıldız Teknik Üniversitesi Malzeme Bilimleri Kulübü! Topluluk, bu günlerde “ChemSem Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

ChemSem Etkinliği 11 Aralık’ta

Malzeme Bilimleri Kulübü’nün heyecanla beklenen multidisipliner kariyer etkinliği ChemSem sektörün öncü firmalarını ağırlamaya hazırlanıyor! Gelenekselleşen etkinlikte, uluslararası düzeyde bilinirliğe sahip olan global firmaların alanında uzman üst düzeyi konuşmacıları bilgi ve tecrübelerini aktaracak.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “ChemSem”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Zoom)

Tarih: 11 Aralık 2020

Saat: 12:30 – 17:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

YTÜ Malzeme Bilimleri Kulübü I Hakkında

İlk kez 2014-2015 eğitim ve öğretim yıllarında Seramik Üretim Yöntemleri dersinde ortaya çıkan kulüp fikirleri, daha sonra dersin öğretim üyesi ve öğrencilerin bir araya gelmesiyle gelişmeye başladı. 2015 yılında alınan kararla kulüpleşme adına yapılan çalışmalar hız kazandı. Kısa süre içinde rektörlüğün onayı ve Eczacıbaşı VitrA’nın da desteğiyle resmi olarak kurulan Seramik Kulübü, Türkiye’nin ilk seramik kulübü olma özelliğini kazandı. Takip eden yılda yapılan etkinlik ve organizasyonların fazlalaşması, hem öğrenciler tarafından hem de endüstri tarafından beklentilerin artması ve kulübün bu beklentilere daha donanımlı karşılık vermek istemesi nedeniyle 2016 yılının Eylül ayında alınan kararla kulüp, ismini Malzeme Bilimleri Kulübü olarak değiştirdi. Böylece ilgi alanına Metal, Kompozit ve Polimer gibi konuları da ekleyen kulüp daha geniş alanda çalışma fırsatına sahip oldu.


💡 Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.