CepteTamir 11 Kasım 2023 itibariyle geri dönüyor! Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 11 Kasım’dan itibaren CepteTamir, kurumsal müşterilere yönelik hizmetlerine kaldığı yerden devam edecek.

CepteTamir, uzun bir aradan sonra sektöre geri dönüş yapıyor. StartupTeknoloji‘de yer alan habere göre akıllı telefonlar için yerinde tamir hizmetini Türkiye’de ilk defa tüketicilere sunan ve 2021 yılında faaliyetlerine bir süreliğine ara veren CepteTamir, 11 Kasım’da yeniden hizmet vermeye başlayacak!

CepteTamir Geri Dönüyor!

Tüketicilerin akıllı telefon tamir süreçlerini radikal bir şekilde değiştiren CepteTamir yaklaşık 2 yıllık bir aradan sonra hizmet vermeye yeniden başlayacak. Kullanıcılara zaman ve enerji tasarrufu sağlayan hizmet modeliyle kısa sürede dikkat çeken ve büyüyen bir girişim olan CepteTamir 11 Kasım’da kurumsal müşterilere yönelik hizmetlerine kaldığı yerden devam edecek.

CepteTamir‘in faaliyetlere ara verdikten sonra dahi pazar araştırmalarında üst sıralarda yer alması, markanın tüketici algısındaki konumunu koruduğunun en önemli göstergesi. Konuyla ilgili CepteTamir’in kurucusu İsa Uysal; “Markamızın bu kadar kısa sürede bu denli benimsenmesi, bizim için büyük bir onur.” ifadelerini kullandı. Uysal ayrıca, “Elektronik cihazların tamir edilerek yeniden kullanılması, hem ekonomik hem de ekolojik açıdan son derece kritik.” şeklinde açıklamada bulunarak CepteTamir’in bir nevi misyonunu da özetlemiş oldu.

Bu arada CepteTamir‘in dönüşü, akıllı telefon tamir sektöründe yeni bir dönemin habercisi olarak da yorumlanıyor. Yenilikçi yaklaşımı, kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla CepteTamir, sektördeki liderliğini yeniden ilan etmeye hazırlanıyor.

Biz de Branding Türkiye ailesi olarak bu yeni yolculuğunda CepteTamir’e gönülden başarılar diliyoruz.


CepteTamir I Hakkında

İstanbul Teknik Üniversitesi, Çekirdekte kurulan CepteTamir, yıllar geçtikçe müşteri portfolyosunu genişlettiği gibi aynı zamanda hizmetlerini de çeşitlendirmiş bir girişimcilik hikayesidir. 2016 yılında kurulan bu girişim, ilerleyen yıllar içinde gelişerek büyük bir aileye dönüştü. 2019 yılı içerisinde yeni yaşam alanına kavuşan CepteTamir, yerleşik bir servis laboratuvarı kurdu. Müşterilerinin akıllı telefonları için “Yerinde Tamir” hizmeti vermek amacıyla kurulan CepteTamir, iş hayatının koşuşturması içerisinde akıllı telefonunuzun başına bir şey geldiğinde, servis aramaya, telefonunuzu servise bırakmaya zamanınız olmadığı anlarda yanınızda olmaya devam ediyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.