Arka Kapak

Çekilin Ben Doktor Değilim

Dr. Gökhan Taş tarafından kaleme alınan Çekilin Ben Doktor Değilim kitabının arka kapak metni;

Siz doktor olmak gibi garanti bir kariyer fırsatını reddedip, sonunu bilmediğiniz ticari bir maceraya atılır mıydınız?

Üstelik diplomanız cebinizdeyken! Kars’ta başlayan yaşamına, genç yaşta pek çok başarı sığdıran, gayrimenkul danışmanlık sektöründe “Dünya Satış Birincisi” olmuş ve dünyanın bir numarası olan Coldwell Banker‘i Türkiye’ye getiren Gökhan Taş’ın cesaret dolu girişimcilik öyküsünü keyifle okuyacaksınız.

Bir yaşam öyküsünden çok, bir girişimcinin hatalarını, yenilgilerini ve sonrasında nasıl başarı elde ettiğinin formüllerini veren bu kitapta kendinize ait pek çok şey bulacaksınız. Kendi kariyer basamaklarınızı yeniden kurgulayabilmek için de bir başvuru kitabı edineceksiniz.

“Başarılı olmam için ne yapmam gerekiyor? dedim. Çok basit şeyler, dedi. Pes etmediğin sürece başarısız olmazsın. Başarı başarısızlığın bir adım önündedir. Başarı, başarısızlıktan kaçınmak değildir, asla vazgeçmeden denemektir. Başarı ihtimali yüzde bir ise, yüz kez denemektir. Başarıyı kariyerin olarak gör. Eğer kariyer olarak görürsen, kariyer sana sürekli kazanç sağlar. O yüzden kazanmak için değil, öğrenmek için çalışmaya başla. Kaybetmeyi göze alamayan kazanamaz. İnsan kaybettiğinde öğrenir ve öğrendiğinde kazanır.

Daha iyi olmaya çalışmayan iyi olarak da kalamaz. Hep daha iyisini öğrenmeye, denemeye, bulmaya ve yapmaya çalış. Ve bir hedefin olsun, her sabah kalktığında, her arabaya bindiğinde, her görüşmeye girdiğinde, her başarı elde ettiğinde, yani düştüğünde ayağa kaldıracak, başarılı olduğunda seni bir sonraki hedefe ulaşman için motive edecek… “

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 29.06.2016

ISBN: 6054910670

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 280

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: 1. Hamur Kağıt

Boyut: 13,5 x 21 cm

Tür: İş Kitapları – İş Dünyası – Kişisel Gelişim

Yazar Hakkında I Dr. Gökhan Taş

16 Mayıs 1974 doğumludur. 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlamış ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlamıştır. 2006 yılı Temmuz itibariyle gayrimenkul yatırımcısı iken nitelikli aracılık hizmetleri eksikliğini görerek gayrimenkul sektörüne katılmıştır.

Tamamen ticari çalışan ve konusunda en başarılı sonuçlara ulaşan uluslararası bir markanın franchise ofisi ile İstanbul / İkitelli’de hizmet vermiştir. 7 yıl boyunca bulunduğu uluslararası gayrimenkul franchise sektöründe:

  • 2011 ve 2012 yıllarında Ticari Satış Cirosunda Dünya 1.si
  • 2009 yılında Avrupa Ticari Ciro 1.si
  • 2011 ve 2012 yıllarında Türkiye’de “Konut + Ticari” Ciro 1.si
  • 2009 – 2011- 2012 yıllarında Türkiye Ticari Ciro 1.si

Ayrıca uluslar arası kategoride 100.000 kişi arasından en yüksek ciro elde eden ilk dilimdeki kişilerin aldığı 4 farklı ciro ve hizmet ödüllerine sahiptir.

2013 Mayıs itibariyle Coldwell Banker Türkiye Master Franchise haklarını alan Gökhan Taş, Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve ikiz kız babasıdır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.