Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (MieS) tarafından 16 Ekim’de gerçekleştirilecek olan CareerUp etkinliği için sayılı saatler kaldı.

20 yıllık tecrübesiyle “Marmara Üniversitesi”nin en aktif ve etkin iş – kariyer kulüplerinden biri olan MieS (Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü), 16 Ekim 2020’de CareerUp’ı gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

CareerUp Etkinliği 16 Ekim’de

“Better Than Ever!” mottosuna sahip olan CareerUp; kendi sektörlerinin lideri olan markaları; üniversite öğrencileriyle buluşturmayı hedefliyor. DenizBank, Şişecam, LC Waikiki, Pernod Ricard Turkey gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yer alacağı etkinliğe katılanlara sertifika da verilecek.

Holacon Live Event üzerinden 16 Ekim tarihinde saat 12.00’da online olarak gerçekleştirilecek olan “CareerUp Etkinliği”nde, katılımcılar; “Sanal Fuaye Alanı”nda staj imkanlarını görebilecek olup, online networking masalarında ise yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaklar. Baştan sona interaktif bir ortamda deneyimlenecek olan etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “CareerUp 2020 Etkinliği”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği “CareerUp Etkinliği” için sayılı saatler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Holacon Live Event (Online)

Tarih: 16 Ekim 2020 (Cuma)

Saat: 12:00

Başvuru ve Kayıt: mieskayit.typeform.com/to/ErjxfzqB

Sertifika: Var

MieS I Hakkında

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından 2000 yılında kurulan MieS; geçmişten gelen tecrübeleri ve yenilikçi yapısıyla Marmara Üniversitesi’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  • Üniversitemizde kurulan ilk kulüplerden olmasının yanı sıra, Türkiye’deki tüm üniversite kulüpleri arasında da önemli bir yere sahiptir.
  • Sistemi ve çalışma metoduyla, diğer öğrenci kulüpleri için örnek teşkil etmektedir. Kurumsal organizasyon yapısının yanında kulübün sosyal ortamı ve kurulan arkadaşlıklar MieS üyeleri için önemli bir motivasyon kaynağıdır.
  • Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (MieS), yalnızca endüstri mühendisliği öğrencilerine hitap etmekle kalmayıp diğer tüm mühendislik bölümleri ve birçok farklı bölümden üye ve katılımcı ağına sahiptir.
  • Ayrıca, köklü geçmişinden güç alan MieS, mezunlar ve öğrenciler arasında bir köprü görevi görmektedir.

💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler İçin)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.