Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından 29 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan Career Summit 2020 etkinliği için geri sayım başladı.

Koronavirüs ile birlikte online devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bunlardan biri de Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü! Kulüp tarafından 29 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte birçok firmadan üst düzey isim bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunacak.

Career Summit 2020 İçin Geri Sayım

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü, Career Summit etkinliği ile ilgili bir duyuru yayınlayarak herkesi etkinliğe davet etti. İşte kulüp tarafından yayınlanan duyuru;

“Biliyoruz; kampüsü, okulu, arkadaşlarını, etkinlikleri çok özledin. Biz de sizlerle buluşmayı, stantları, doldurduğunuz salonları özledik. Ancak pandemi süreci nedeniyle bir süre yüz yüze görüşemeyeceğiz. Ama bu sizlerle bir araya gelmemiz için engel değil. 29 Kasım tarihinde Shell, LC Waikiki, Oyak Renault, PepsiCO, FibaBanka’nın katılacağı Career Summit etkinliğimize davetlisiniz! Şirketleri daha yakından tanıma fırsatı elde edebileceğin bu etkinlikte farklı sektörler, şirket kültürleri, staj programları, işe alım sürecinde aranan nitelikler gibi merak ettiğin bir çok sorunun cevabını bulacaksın. Şirketlerdeki yöneticilere merak ettiklerini sorabilecek, kariyer yolculuğunda eşsiz tavsiyeler elde edeceksin. Etkinlik kapsamında gerçekleştireceğimiz çekilişler ile sürpriz hediyelere de sahip olabilirsin. Etkinliğimiz sertifikalı olup, kontenjanlarla sınırlıdır.”

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Career Summit 2020”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: AirMeet (Online)

Tarih: 29 Kasım 2020

Saat: 14:00 – 17:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayın.

AÜ Kariyer Kulübü I Hakkında

Kariyer Kulübü 26 Kasım 2007 tarihinde Kemal KILINÇ öncülüğündeki Anadolu Üniversitesi’nde okuyan bir grup öğrenci tarafından Anadolu Üniversitesi öğrencilerinin kariyerlerine ve geleceklerine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana üyeleri arasında yıllar boyu kaybolmayacak güçlü bir iletişim bağı kurmasını ve Anadolu Üniversitesi’nin insan kaynakları kalitesiyle markalaşmasını kendine amaç edinen kulübümüzün en büyük hedefi girişimci ve yenilikçi çizgisini koruyan, Anadolu Üniversitesi bünyesindeki fakülte ve yüksekokul öğrencilerinin geneline hitap eden, alanında en iyi öğrenci kulübü olmaktır. Bu doğrultular ışığında her yıl geleneksel olarak KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ ve SEKTÖR BULUŞMALARI olmak üzere iki büyük etkinlik düzenlemekte çeşitli alanlarda açtığı eğitim sınıfları ve staj işbirlikleri projesiyle Anadolu Üniversitesi öğrencisinin gelişimine katkı sunmaktadır.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.