Çankaya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde 25 Şubat 2019 tarihinde Other Of The Side Screen temalı bir etkinlik gerçekleştirilecek.

Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde yer alan Kırmızı Salon‘da, Other Of The Side Screen temalı bir etkinlik gerçekleştirilecek. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, Çankaya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından organize edilen etkinliğin medya sponsoru oldu.

Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde Etkinlik

Çankaya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından organize edilen etkinliğin konuşmacıları arasında Abone Sepeti (abonesepeti.com) CEO’su Deniz Okumuş, Youtuber Gözde Tezer ve Kariyer.net Etkinlik Takım Lideri Bahtiyar Gençero yer alıyor.

25 Şubat 2019 tarihinde Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan Other Of The Side Screen temalı etkinliğin başlama saati ise 13:30 olarak belirlendi. Bu arada organizasyonun sonunda katılımcılara bir de sertifika verilecek. Ayrıca öğrenciler, alanında uzman isimlerle bir araya gelerek, network yapma fırsatı yakalayacaklar.

Other Of The Side Screen Afiş

Other Side Of The Screen etkinliği ile ilgili detaylı bilgi ve kayıt için Çankaya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.


Genç Girişimciler Topluluğu Hakkında

Çankaya Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu 2 Ekim 2017 tarihinde Çankaya Üniversitesi’ndeki girişimci ruhlu öğrenciler tarafından kurulmuştur. Topluluğun vizyonu; girişimcilik ruhuna sahip gençlerin fikirleriyle, Türkiye’de ihtiyaç duyulan çeşitli sektörlerde gerekli olan iş alanlarının açılmasını sağlamaktır. Ayrıca topluluğun amacı Türkiye’yi dünyanın arz ve talep merkezi haline getirmektir. Topluluğun misyonu ise Türkiye’deki gençlere girişimcilik kültürünün ve ruhunun önemini çeşitli seminer, teknik gezi ve yarışmalar aracılığıyla fark ettirmektir.

Çankaya Üniversitesi Hakkında

Çankaya Üniversitesi, Sıtkı Alp Eğitim Vakfı tarafından kurulmuştur. YÖK Teşkilatı Hakkında 41 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin Değiştirilerek Kabulüne Dair Kanuna eklenen 09.07.1997 tarih ve 4282 sayılı kanunla, 4 fakülte, 2 enstitü, 1 meslek yüksekokulu ve 4 araştırma-uygulama merkezi ile 1997-1998 öğretim yılında faaliyetine başlamıştır. Çankaya Üniversitesi’nin, kuruluşunun 10. Yılında, 22 Ekim 2007 tarihinde temelleri atılan ve 2010-2011 öğretim yılında faaliyete geçen Yeni Kampüsüyle birlikte Ankara’da iki kampüsü bulunmaktadır. Çankaya Üniversitesi’nde şu anda 5 fakülte, 20 bölüm, 3 programlı 2 meslek yüksekokulu ile iki enstitü altında 23 yüksek lisans programı ve 8 doktora programı bulunmaktadır.


💡 Anlık bilgi paylaşımı için Branding Türkiye Telegram Kanalı‘na katılın!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.