Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin sponsorluğunda global iş ağı Linkedin’de yapılan kitap çekilişlerinde bu hafta Roberto Murat Özdemir’in Ceres Yayınları etiketiyle çıkan Çağrı Merkezi Yöneticisi El Kitabı yer alıyor.

İş, bilgisayar, bilişim, kişisel gelişim, biyografi, reklamcılık, marka – pazarlama vs. türlerinde yayınlanan kitaplara yönelik popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye tarafından Linkedin odağında iş kitapları ile ilgili kitap çekilişleri gerçekleştiriliyor.

Çağrı Merkezi Yöneticisi El Kitabı Çekilişi

Sektör profesyonelleri tarafından takip edilen global iş ağı Linkedin’de “Branding Türkiye Sponsorluğunda” gerçekleştirilen kitap çekilişleri devam ediyor. Bilindiği üzere Türkiye’de ilk kez Branding Türkiye’nin uyguladığı “Linkedin Çekilişleri”ne sektör profesyonellerinin büyük bir ilgisi var. Bu nedenle hemen her hafta farklı bir kitap için çekiliş gerçekleştiren Branding Türkiye bu hafta çağrı merkezi sektörü için önem arz eden bir kitabı hediye ediyor. Zira çekiliş serisinde bu hafta Çağrı Merkezi Yöneticisi El Kitabı adlı kitap yer alıyor. Ceres Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan ve Roberto Murat Özdemir tarafından kaleme alınan Çağrı Merkezi Yöneticisi El Kitabı adlı kitabı kazanmak için çekilişe katılın!

Çekilişe katılmak için TIKLAYINIZ

Çekiliş Şartları

  • “Branding Türkiye Kariyer Merkezi” Linkedin Sayfasını Takip Etmek
  • Çekilişe katıldığına dair paylaşıma yorum olarak “+” yazmak.

Çekiliş Tarihi

  • Başlangıç: 11.06.2018
  • Bitiş: 18.06.2018

Kazananlar

  • Çekiliş sonucu 18.06.2018’de Linkedin’de duyurulacaktır.

Çağrı Merkezi Yöneticisi El Kitabı I Arka Kapak

Çağrı merkezi strateji, insan kaynakları, teknoloji ve süreç yönetimi bileşenlerinden oluşan, yoğun insan ile teknolojinin entegre olduğu operasyonlardır. Çağrı merkezi operasyonları müşterinizin marka değerini yansıtan en önemli müşteri hizmet kanalı olduğundan, verimli yönetilmesi adına yapılması gereken konuların kapsamlı olarak bilinmesi gerekir.

Çağrı merkezinde görev alan çağrı merkezi profesyonelleri için hazırlanan bu kitap, bir çağrı merkezinde dikkat edilmesi gereken iş ve konuları maddeler halinde size sunmaktadır.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 14.03.2018

ISBN: 6052048276

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 136

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 12 x 18 cm

Tür: İş Kitapları – Ekonomi – Satış

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.