Hacettepe Ekonomi Topluluğu tarafından düzenlenen kariyer zirvelerinden biri olan C Level Business Etkinliği için geri sayım!

7 – 8 Aralık 2023 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi‘nde bulunan Mehmet Akif Ersoy Salonunda C Level Business etkinliği gerçekleştirilecek.

C Level Business 2023 Etkinliği

Hacettepe Ekonomi Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlikte alanında uzman birçok isim, iş ve kariyer odağında bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

C Level Business Etkinliği

Hacettepe Ekonomi Topluluğu tarafından gerçekleştirilen kariyer zirvelerinden biri olan C Level Business için geri sayım başladı!

7 – 8 Aralık’ta sektörün öncü firmalarındaki üst düzey yöneticiler ile üniversite öğrencilerini bir araya getirecek olan etkinlik, üniversite gençlerinin iş hayatına karşı daha hazır ve planlı olması misyonunu taşıyor. İnteraktif bir şekilde gerçekleşecek olan etkinlikte uzman isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunarak gençlere kariyer önerileri verecek.

Etkinlik Detayları

Değişen ve gelişen dünyada, üniversite öğrencileri kariyer planlaması yaparken işe nereden başlayacağını ve nasıl ilerleyeceğini bilemeyebiliyor. “C Level Business” adını taşıyan ve Hacettepe Ekonomi Topluluğu tarafından Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi’nde düzenlenecek olan etkinlik işte tam da bu problemi çözmek vizyonuyla hazırlandı. Buna göre C Level Business etkinliği, kariyerinde üst düzey görevlere gelmiş C seviye yöneticilerle, iş dünyasına iyi bir başlangıç yapmak isteyen ve kariyer planlamasını yaparken kafasında soru işaretleri olan öğrencileri bir araya getiriyor.

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu etkinliğin ana hedef kitlesi ise Bilkent Üniversitesi, ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi, TOBB Üniversitesi başta olmak Türkiye geneli tüm üniversite öğrencilerini kapsamaktadır.

Zirvenin ilk günü olan 7 Aralık’taki katılımcı firmalar Microsoft, TSKB, AstraZeneca, Güvenilir Performans Danışmanlığı olacak. Zirvenin 2. günü olan 8 Aralık’ta ise Yıldırım Grup, KPMG, Doğuş Oto ve Gen İlaç firmaları yer alacak.

C Level Business Etkinliği‘ne katılmak için aşağıdaki butona tıklayıp kayıt formunu doldurabilirsiniz.


Hacettepe Ekonomi Topluluğu I Hakkında

Hacettepe Ekonomi Topluluğu, Hacettepe Üniversitesi bünyesinde etkinlik gösterip, temel olarak öğrencilerin bireysel gelişiminin sağlanmasına aracılık etmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda topluluğumuz çeşitli panel, konferans ve söyleşiler düzenlemekte, süreli yayınlar çıkarmaktadır. Belirtmeliyiz ki, hiçbir şekilde kâr amacı gütmeyen topluluğumuz, elde ettiği çeşitli faaliyet gelirlerini de birçok toplum projesinde (Gönüllü Eğitim Projesi, Ağaç Dikim Şenliği vb.) kullanmaktadır. 1991 yılında kurulan ve 32 yıldır Ankara’da organizasyonları ile her dalda ayrı markalar oluşturmayı başaran HEK olarak hedefimiz; markalarımızı geliştirmek ve yeni projelerimizle, değerlerimizden ödün vermeden topluluğumuzu daha ileriye taşımaktadır.


KÜRSEL SERVET

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.