Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye Flipboard’da! Bundan böyle milyonlarca kişinin kullandığı ve dünyanın en popüler haber okuma uygulaması olan Flipboard aracılığıyla Branding Türkiye içeriklerine ulaşmak mümkün olacak.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip, popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye Flipboard’da!

2010 yılında kurulan ve dünya çapında milyonlarca kullanıcının tercihi olan Flipboard, çoklu dil desteğine sahip olmasıyla biliniyor. Bünyesinde Branding Türkiye gibi birçok nitelikli yayını barındıran popüler uygulamayı tüm platformlarda (Windows, iOS, Android vs.) kullanmak mümkün!

Bütünleşik Pazarlama Mecrası Branding Türkiye Flipboard’da

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, Flipboard’da!

Haber toplayıcı ve sosyal ağ toplama şirketi olarak tanımlanan Flipboard, Dünyanızı şekillendiren hikayeleri keşfedin ve paylaşın mottosuna sahip.

Çeşitli kategorilerdeki en popüler RSS ve sosyal medya kanallarından beslenerek kullanıcılarına yeni nesil haber okuma deneyimi sunan uygulamada; Gündem, Ekonomi, Eğlence, Sanat, Seyahat, Teknoloji, Sinema, Dergi başta olmak üzere birçok kategori mevcut.

Branding Türkiye’yi Flipboard’da Takip Et

Branding Türkiye’yi Flipboard’da anlık olarak takip etmek ve Branding Türkiye içeriklerini mobil cihazlarınızda Flipboard aracılığıyla okumak için öncelikle uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

Play Store veya App Store aracılığıyla Flipboard’ı mobil cihazınıza yükledikten sonra uygulamayı kullanmaya başlamak için Arama (Search) kısmına Branding Türkiye yazmanız gerekiyor. Akabinde karşınıza; Tümü – Haberler – Konular – Dergiler – Profiller – Sosyal olmak üzere çoklu arama sonucu çıkacak. Profiller sekmesine tıklayarak Branding Türkiye’nin kurumsal Flipboard sayfasına ulaşabilir ve sağ üst köşede yer alan Takip Et butonuna tıklayarak Branding Türkiye’yi Flipboard’da takip edebilirsiniz. Eğer hali hazırda Flipboard kullanıcısıysanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Branding Türkiye’yi hızlıca takibe alabilirsiniz.

@BrandingTürkiye

Dünyanın en popüler haber okuma uygulaması Flipboard’ı cihazınızda kullanmak için uygulama mağazalarından Flipboard’ı indirebilirsiniz.


Flipboard Nedir?

Flipboard, Kaliforniya, Palo Alto merkezli, New York, Vancouver ve Pekin’de ofisleri olan bir haber toplayıcı (RSS okuyucu) ve sosyal ağ toplama şirketidir. Flipboard olarak da bilinen yazılım ilk kez Temmuz 2010‘da piyasaya sürüldü. Sosyal medyadan, haber yayınlarından, Web sendikasyonundan, resim paylaşımı sitelerinden ve diğer web sitelerindeki içerikleri topluyor, dergi formatında sunuyor, kullanıcılara makaleleri, resimleri “çevirmesini” sağlıyor ve videolar paylaşılıyor. Okuyucular, hikâyeleri Flipboard dergilerinde de kaydedebilir. Mart 2016 itibarıyla şirket, Flipboard’da kullanıcıların oluşturduğu 28 milyon dergi bulunduğunu iddia ediyor. Hizmete, web tarayıcısı üzerinden, Microsoft Windows ve MacOS için Flipboard uygulamasıyla, ayrıca Windows Phone, Windows 10 Mobile, iOS, Android için mobil uygulamalarla erişilebilir. Müşteri yazılımı ücretsiz olarak mevcuttur ve 21 dilde yerelleştirilmiştir. Mevcut merkezi Emerson St, Palo Alto, CA 94301’de bulunuyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.