2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü 18 Aralık 2020’de “BussInspiration Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Kovid-19 pandemisinin etkisinin sürmesi nedeniyle uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü! Topluluk, bu günlerde “BussInspiration Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

BussInspiration Etkinliği

Günümüzde yurtdışında çalışma hayalleri olan bir çok insan var. Marmara İşletme Kulübü tarafından hazırlanan Bussinspiration Etkinliği, işte bu hayallere ışık tutmak üzere tasarlandı. Yurtdışında iş tecrübesi olan Türk iş insanlarını bir panelde bir araya getirerek, globalleşen dünyada yurtdışında çalışmak isteyen insanların sorularına yanıt vermeyi hedefleyen etkinlik “get inspired” sloganıyla gerçekleştirilecek.

Konuşmacılar

  • Bosch Türkiye, Ali Fahri Özcan Country Business Director
  • Eczacıbaşı Vitra, Ersal Peynirci Sales Manager – USA & Canada
  • UniKuni, Gökhan Özüm – Chife Executive Officer (CEO)

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “BussInspiration Etkinliği”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Youtube)

Tarih: 18 Aralık 2020

Saat: 20:00

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Yok

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

Marmara İşletme Kulübü I Hakkında

Marmara İşletme Kulübü olarak 2002 yılından bu yana faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli, yenilikçi ve özgün etkinlikler gerçekleştirerek üyelerimizin gelişimine katkı sağlıyor, değişimine öncülük ediyor ve ihtiyaçlarına yönelik birer mezun olmalarına yardımcı oluyoruz. Kulübümüz komiteler ve projelerden oluşuyor. Komitelerimiz; Kariyer Gelişim, Sosyal Sorumluluk, Girişimcilik, Halkla İlişkiler, Dijital Pazarlama ve Uluslararası Projeler olarak ayrılıyor. Projelerimiz ise CMY, Kariyerde Sen ve Dijital Dönüşüm olarak ayrılıyor. Mülakat simülasyonu, vaka çalışmaları, şirket gezileri, eğitimler, tek günlük zirvelerin yanında sosyal sorumluluk çalışmaları düzenleyerek üyelerimizin farkındalığını arttırıyoruz.


💡 Telegram Grubu (Ücretsiz)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.