StartupTeknoloji organizasyonuyla 17 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Bursa Girişimcilik Zirvesi ertelendi. İşte detaylar!

Girişimcilik ekosistemini 17 Şubat 2024’te Bursa’da buluşturma hedefiyle planlanan Bursa Girişimcilik Zirvesi ile ilgili önemli bir gelişme var. StartupTeknoloji tarafından kamuoyuna yapılan açıklamada etkinliğin ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Konuya dair son dakika bilgisini Branding Türkiye okurları için derledik!

Bursa Girişimcilik Zirvesi Ertelendi!

Bursa’nın ticari potansiyelini ortaya çıkarmak ve girişimcilik alanında önemli bir merkez haline gelmesine katkı sağlamak misyonuyla StartupTeknoloji tarafından gerçekleştirilecek olan Bursa Girişimcilik Zirvesi ileri bir tarihe ertelendi.

StartupTeknoloji tarafından konuya ilişkin kamuoyu açıklaması;

“Değerli Paydaşlarımız, Katılımcılar ve Destekçiler,

Sizlerle paylaşmaktan heyecan duyduğumuz 17 Şubat’ta Bursa’da gerçekleştireceğimiz girişimcilik zirvesi hakkında size bir güncelleme iletmek istiyoruz.

Bursa’daki girişimcilik ekosisteminin önemli bir parçası olarak, sizin gibi değerli katılımcılarla bir araya gelmek ve bilgi alışverişinde bulunmak için büyük bir hevesle hazırlıklarımızı sürdürdük. Ancak, yaklaşan Mart ayındaki seçimlerin getirdiği yoğunluk ve takvimlerdeki belirsizlikler nedeniyle, Bursa’nın önemli paydaşlarının katılımında olası zorluklarla karşılaşma riskiyle karşı karşıya olduğumuzu gördük. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, zirvemizi ileri bir tarihe erteleme kararı aldık. (Mayıs)

Bu kararı alırken, katılımcılarımızın ve konuşmacılarımızın programlarını ve iş planlarını uygun şekilde düzenlemelerine olanak tanımak ve en verimli ve etkili zirveyi gerçekleştirmek için gerekli önlemleri almak istedik. Sizlerin de takdir edeceği gibi, katılımınızın kalitesi ve etkisi, etkinliğimizin başarısı için kritik öneme sahiptir.

Yakın zamanda belirleyeceğimiz yeni tarih ve detaylar hakkında sizi bilgilendireceğiz ve sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Ertelenen zirvemizin daha güçlü bir şekilde gerçekleşmesine ve daha fazla değer yaratmamıza olanak tanıyacak olan desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla”


StartupTeknoloji Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar. StartupTeknoloji ile aşağıdaki mecralarda reklam iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.


Bursa Girişimcilik Zirvesi Hakkında Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.