Branding Türkiye’nin Yazılım Geliştirme Sponsoru W3bCode Oldu

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin yazılım geliştirme sponsoru belli oldu. Kurumsal firmalara tam hizmet web ajansı olarak hizmet veren W3bCode, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin web & yazılım geliştirme sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, ekosistemi besleyen akademik ve sektörel içeriklerle özgün, sürdürülebilir bir mecra özelliği taşıyor. Branding Türkiye ayrıca markalarla gerçekleştirdiği kurumsal işbirlikleriyle değer odaklı bir ilerleme stratejisine sahip.

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye I Etkinlik, Branding Türkiye I Kariyer gibi…) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen 3F fenomenine (Fikir – Fayda – Farkındalık) uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor. Profesyonel ve geniş bir kitle tarafından takip edilen marka haline gelmiş böylesi dinamik bir oluşumun, web / yazlım altyapısının güçlü bir partnerle destekleniyor olması gerekiyordu. Branding Türkiye, bu noktada tam hizmet web ajansı W3bcode ile sponsorluk anlaşması yaparak ihtiyaç duyduğu profesyonel desteği sağlamış oldu.

Kurumsal firmalara tam hizmet web ajansı olarak hizmet veren W3bCode, Branding Türkiye’nin web / yazılım geliştirme yönetimiyle ilgili süreçlerin sponsorluğunu üstlenerek Branding Türkiye’ye bu anlamda partnerlik yapmanın yanı sıra birçok markaya arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması ve web tasarım & geliştirme hizmeti vermekte ve değer odaklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Kurumsal I W3bCode

Hakkında

Müşterilerinizin zihinlerini anlamak için eyleme dönüştürülebilir bilgiler kullanıyoruz. Müşterilerinizin davranışlarını harekete geçirmek için etkili planlar geliştiriyoruz.

Sadece edinim için değil, etkileşim, dönüşüm ve müşterilerin elde tutulması için teorilerimiz var. Ve ne yaparsak yapalım, daima ölçüyoruz, her zaman analiz ediyoruz ve daima yenilik yapıyoruz.

Hizmetler

  • Web Geliştirme (Tasarım / Yazılım)
  • Arama Motoru Pazarlaması (SEM)
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  • Dijital Pazarlama
  • Sosyal Medya Pazarlaması

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir