Branding Türkiye’nin yazılım geliştirme sponsoru belli oldu. Kurumsal firmalara tam hizmet web ajansı olarak hizmet veren W3bCode, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin web & yazılım geliştirme sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Yazılım Geliştirme Sponsoru W3bCode Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Geniş bir kitle tarafından takip edilen böylesi bir yapının web / yazılım geliştirme odaklı aksiyonlarını güçlü bir partnere emanet etmesi gerektiği kaçınılmazdı. Branding Türkiye, bu noktada tam hizmet web ajansı W3bcode ile sponsorluk anlaşması yaparak ihtiyaç duyduğu profesyonel desteği sağlamış oldu.

Kurumsal firmalara tam hizmet web ajansı olarak hizmet veren W3bCode, Branding Türkiye’nin web / yazılım geliştirme yönetimiyle ilgili süreçlerin sponsorluğunu üstlenerek Branding Türkiye’ye bu anlamda partnerlik yapmanın yanı sıra birçok markaya arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması ve web tasarım & geliştirme hizmeti vermekte ve değer odaklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Günümüzde dijitalde var olmanın ilk koşulu güçlü bir yazılım alt yapısına ve kreatif bir arayüze sahip olmaktır. Bu anlamda mükemmel olmak için iki ihtimaliniz var. Ya iyi bir ekip kurmak zorundasınız ya da iyi bir ekibe sahip partnerle işbirliği yapmalısınız. Biz asıl işimize odaklanmak için içeride böyle bir ekip kurmaktansa bu alanda en iyi olan firmayla anlaşmayı ve işbirliği yapmayı tercih etti. Bu süreçte masaya oturduğumuz W3bCode yönetimi, Branding Türkiye’nin tüm web / yazılım geliştirme sürecini üstleneceğini belirtti. Ve böylece bu sponsorluk anlaşması gerçekleşti. İki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.”

Kurumsal I W3bCode

Hakkında

Müşterilerinizin zihinlerini anlamak için eyleme dönüştürülebilir bilgiler kullanıyoruz. Müşterilerinizin davranışlarını harekete geçirmek için etkili planlar geliştiriyoruz. Sadece edinim için değil, etkileşim, dönüşüm ve müşterilerin elde tutulması için teorilerimiz var. Ve ne yaparsak yapalım, daima ölçüyoruz, her zaman analiz ediyoruz ve daima yenilik yapıyoruz.

Hizmetler

  • Web Geliştirme (Tasarım / Yazılım)
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • E-Ticaret
  • Arama Motoru Pazarlaması (SEM)
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  • İnternet Reklamcılığı
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.