Branding Türkiye’nin WordPress Development sponsoru belli oldu. WordPress alanında uluslararası standartlarda hizmet politikasına sahip olan WordPress Okulu, Branding Türkiye’nin WordPress Yazılım Geliştirme sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip olan, 3F Fenomeni çerçevesinde ve 360 derece içerik misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye; yazılı, görsel, sesli ve videolu akademik ve aktüel içeriklerle ekosistemi beslemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri ve sponsorluklarla da adından söz ettiriyor. Buna göre Branding Türkiye, WordPress alanında kamusal ve kurumsal işletmelere uluslararası standartlarda hizmet sağlayan Türkiye’nin en önemli WordPress Geliştirme Eğitim ve Topluluk markası olan WordPress Okulu ile partner oldu.

WordPress Development Sponsoru WordPress Okulu Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) ve ürünleştirdiği fenomen kategorileriyle (Branding Türkiye Öneriyor, Günün Gündemi, Marka Mekanlar, Branding Türkiye Soruyor, Marka Belediyeler) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir vizyonla ve iş birliği kültürüyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Dünya genelinde okuyucuya sahip olan ve 100+ kategoride içerik üreten bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, önemli bir etki alanına sahip. Böylesi bir oluşumun sürdürülebilir bir yazılım altyapısına ve kullanıcı deneyimi odaklı bir tasarım çizgisine sahip olması kaçınılmazdır. Bunun içinse dünya geneli referanslara sahip bir kurumla çalışmak gerektiğine inanan Branding Türkiye, önemli bir iş birliğine imza attı. Bu bağlamda Branding Türkiye ile WordPress Okulu partner oldu. Böylece Branding Türkiye, tüm WordPress yazılım geliştirme süreçlerini Türkiye’nin en büyük WordPress topluluğunu da yöneten WP Okulu ekibine emanet etti.

WordPress Okulu, WordPress alanında 360 derece hizmet politikasına sahip bir marka. WP Okulu aynı zamanda Türkiye’nin en büyük WordPress ana temalı topluluğuna ve eğitim müfredatına da sahip. Bugüne dek 30 bine yakın kişiye WordPress eğitimi veren WP Okulu, Fikret Tozak tarafından kurulmuştur. Şirketin kurucu ortağı ise Esra Tozak‘tır.

Türkiye’den ve dünyadan birçok kamusal ve kurumsal markaya WordPress Development hizmeti sunan WordPress Okulu, bundan böyle Branding Türkiye’nin ve Branding Türkiye’ye bağlı alt markaların WordPress yazılım süreçlerini yönetecek.


WP Okulu Logo

WordPress Okulu | Hakkında

Dünya genelinde birçok kamusal ve kurumsal markaya WordPress odağında hizmet sunan WordPress Okulu aynı zamanda eğitim ve topluluk markasıdır. WordPress Okulu’nun bir iştiraki olan WP Kulüp, yeni nesil bir online eğitim ve iş platformudur. İnternet girişimcilerini ve internet girişimciliği hedefi olanları tek çatı altında toplayan bir topluluk olan WP Kulüp’te; hem eğitimlerden hem uzmanlardan hem de topluluktaki diğer katılımcılardan yeni bilgiler öğrenmek mümkün. Topluluk mantığına uygun bir yapıda faaliyet gösteren WP Kulüp’te üyeler birbirleri arasında bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmakta ve gönüllü olarak yardım etmektedir.

WP Okulu Ne Yapar?

 • WordPress Eğitimleri – Birebir, Online ve Grup Olarak
 • WP Kulüp Online Eğitim ve İş Platformu
 • WordPress Danışmanlık ve Sorun Giderme
 • WordPress SEO
 • WordPress Tema Özelleştirme
 • WordPress Google Adwords Optimizasyonu
 • WordPress Google Analytics Optimizasyonu
 • WordPress Site Hızı Optimizasyonu
 • Yüksek Trafikli WordPress Sitelere Sunucu Çözümleri
 • WordPress Referanslar
 • Eğitim Alanlar Neler Yaptı

WordPress Okulu Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Branding Türkiye Logo

Branding Türkiye | Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Branding Türkiye Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.