Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin mikro siteleri yayında! Çoklu mecrada dijital varlıklara sahip olmanın yanında bütünleşik ve aktif bir sosyal medya yönetimi gerçekleştiren Branding Türkiye’nin tüm dijital varlıkları tek platformda!

Dijital ağların ve sosyal mecraların her geçen gün sayısının artması ve çeşitlenmesi; hem bireysel kullanıcıları hem de kurumsal yapıları yeni çözümlere yönlendiriyor. Çünkü her yerde aktif olmanın bazı sorumlulukları var. Öte yandan bu kadar dijital alanda varlık göstermek ve tüm bunları yönetmekle iş bitmiyor. Aynı zamanda tüm bu dijital varlıkları her platformda linkleme yaparak paylaşmak gerekiyor. Ancak birçok sosyal ağ ve dijital mecra, bio kısmında sadece 1 adet dış bağlantıya (link) izin veriyor.

Böyle olunca da kullanıcılar, bio’ya eklemek için sahip oldukları dijital varlıklar arasından sadece bir tanesini seçmek zorunda kalıyorlar. Ne yazık ki dijital iletişim için bu çok efektif değil. Ancak neyse ki artık bu durumun önüne geçen bir yöntem var: “Mikro site”

Evet, mikro siteler aracılığıyla dijital varlıkları hiyerarşik biçimde tek link altında toplamak mümkün. Ayrıca optimizasyon seçenekleri sayesinde mikro sitenizi kurumsal yapınıza uyumlu hale getirebiliyorsunuz.

Kısacası, mikro siteler hem bireysel kullanıcılar için hem de kurumsal yapılar için sürdürülebilirlik sağlıyor. Bu realiteden yola çıkarak Branding Türkiye için mikro siteler hazırladık. Olabildiğince minimalist ama etkili bir biçimde kurguladığımız bu mikro siteler aracılığıyla Branding Türkiye’nin tüm dijital varlıklarına erişebilirsiniz.

Branding Türkiye’nin Mikro Siteleri

Branding Türkiye, geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuru sonrası dijital varlıklarını tek çatı altında toplamak için mikro siteler hazırladığını duyurdu. Birden fazla alternatif ile bu mikro siteler aracılığıyla Branding Türkiye’nin dijital varlıklarına erişebilir ve Branding Türkiye’yi tüm sosyal ağlarda takip edebilirsiniz. Ayrıca içerik arşivine de yine bu mikro siteler sayesinde ulaşabilirsiniz.

(Yeni alternatifler oldukça bu liste güncellenecek.)


Branding Türkiye Kurumsal Logo

Branding Türkiye I HAKKINDA

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.