Branding Türkiye’nin Marka-Patent Sponsoru Confidence Patent Oldu

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin marka – patent sponsoru belli oldu. Kişi ve kurumlara fikri mülkiyet hakları konusunda hizmet veren Confidence Patent, Branding Türkiye’nin marka – patent sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri ve sponsorluklarla adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye I Etkinlik, Branding Türkiye I Kariyer Merkez, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Branding Türkiye Yayınları, Branding Meetup) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne (Fikir – Fayda – Farkındalık) uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Aynı olgu (3F Fenomeni) ışığında hareket eden, sınai haklara konu alan marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliği ve danışmanlığı odağında hizmet veren ve değer odaklı çözümler sunan Confidence Patent, Branding Türkiye’nin marka tescil – patent ile ilgili tüm süreçlerini yönetmek üzere marka – patent sponsorluğunu üstlendi. 

Geçmişten bugüne edindiği bilgi, birikim ve tecrübeyi vizyoner bir bakış açısıyla müşterilerine sunan Confidence Patent’in sunduğu hizmetlerin temelini; Sınai haklara konu alan marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliği ve danışmanlığı oluşturuyor.

Kişilerin, girişimcilerin ve şirketlerin; marka, patent ve endüstriyel tasarım ile ilgili koruma altına almaları gereken varlıklarını güvence altına almak üzere hizmet veren Confidence Patent; iş dünyası profesyonelleri, Ceo’lar, girişimciler, startuplar, teknokentler, uzmanlar, akademisyenler, melek yatırımcılar ve üniversite öğrencileri tarafından takip edilen Branding Türkiye’nin marka – patent sponsorluğunu üstlenerek, değer odaklı hizmet anlayışının yanında etkin bir marka işbirliğine de örnek teşkil etmiş oldu.

Kurumsal I Confidence Patent

Hakkında

Confidence Patent Fikri Mülkiyet ve Sınai Haklar ile birlikte TSE, ISO kalite belgeleri ve barkod tescili konusunda hizmet ve danışmanlık vermektedir. Aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 10002 kalite sertifikalarına sahip bulunmaktadır.

Confidence Patentin sunduğu hizmetlerin temelini; Sınai haklara konu alan marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliği ve danışmanlığı oluşturmaktadır. Bilgi ve birikiminin gücüyle tescil ve koruma işlemleri yanında araştırma, takip, yorumlama, analiz, karşılaştırma, sistem ve geliştirme, eğitim vb. birçok konuda hizmet vermektedir.

Türkiye’de kurulduğu bu günden yana Sınai Haklar bilincinin gelişimi için çalışmaya devam eden Devir Patent, yalnızca ülke içerisinde değil uluslararası arenada da müvekkillerinin haklarını korumak adına ulusal ve uluslararası birçok kurum ve kuruluşla işbirliklerine devam etmektedir.

Kalite Politikası

 • Hizmet kalitemizi sürekli arttırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.
  Ülkemizde ve Dünyada sektörümüzle ilgili gelişmeleri ve değişmeleri takip etmek, sürekli iyileştirmeler yapmak, yeniliklere imza atmak.
 • Deneyimli danışmanlarımızın ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.
  Sunduğu hizmetle yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda şirketi karlı ve uzun bir geleceğe sahip kılmak.
 • Kalite faaliyetlerini üst yönetimin tam desteği ile yerine getirmek, kalite programının strateji ve uygulama faaliyetlerini üst yönetimle birlikte başlatmak.
 • Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak.
 • Çalışmalarımıza uzun süreli iş imkanları sağlamak ve şirketin karlılığı nispetinde onların refah seviyelerini arttırmak.
 • Gizlilik prensiplerine bağlı ve karşılıklı güven ilkesiyle hareket etmek.

Vizyon

Amacımız; müşterilerimizin, rakiplerine karşı ileri sürebilecekleri ve savunabilecekleri fikri mülkiyet hakları elde etmelerini sağlamak ve bunları sürdürülebilir ticari değerlere dönüştürmek üzere kendilerine destek vermektir.

Misyon

Müşteri odaklı, gizlilik esaslı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak Türk müteşebbislerine Sınai mülkiyet bilincini kazandırmak.

Global pazarda Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmak.

Yurt dışı firmaların Sınai mülkiyet haklarının Türkiye pazarında etkin bir şekilde korunmasını sağlamak.

Hizmetler

 • Patent Başvuru
 • Marka Tescili
 • Endüstriyel Tasarım Başvurusu
 • Faydalı Model
 • Danışmanlık
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir