Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin marka – patent sponsoru belli oldu. Kişi ve kurumlara fikri mülkiyet hakları konusunda hizmet veren Confidence Patent, Branding Türkiye’nin marka – patent sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Marka – Patent Sponsoru Confidence Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Aynı olgu (3F Fenomeni) ışığında hareket eden, sınai haklara konu alan marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliği ve danışmanlığı odağında hizmet veren ve değer odaklı çözümler sunan Confidence Patent, Branding Türkiye’nin marka tescil sponsorluğunu üstlendi.

Geçmişten bugüne edindiği bilgi, birikim ve tecrübeyi vizyoner bir bakış açısıyla müşterilerine sunan Confidence Patent’in sunduğu hizmetlerin temelini; Sınai haklara konu alan marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliği ve danışmanlığı oluşturuyor.

Kişilerin, girişimcilerin ve şirketlerin; marka, patent ve endüstriyel tasarım ile ilgili koruma altına almaları gereken varlıklarını güvence altına almak üzere hizmet veren Confidence Patent; iş dünyası tarafından takip edilen Branding Türkiye’nin marka – patent sponsorluğunu üstlenerek, değer odaklı hizmet anlayışının yanında etkin bir marka işbirliğine de örnek teşkil etmiş oldu.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Her defasında söylediğim bir gerçek var; üretmek kadar sürdürmek de önemlidir. Ürettiğiniz iş, fikir, olgu, nesne, hizmet, ürün vs. sürdürülebilir değilse size bir fayda sağlamaz. Üretilenin sürdürülebilirliğine ise yasal korumayı sağlamakla başlanır. Söz konusu marka olduğunda da durum aynıdır. Bir marka oluşturmak kadar onu sahiplenmek ve yasal olarak korumak da önemlidir. Bu maksatla Confidence Patent ile işbirliği yaptık. Uzun soluklu olacağını düşündüğüm bu işbirliğinin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum.

Kurumsal I Confidence Patent

Hakkında

Confidence Patent Fikri Mülkiyet ve Sınai Haklar ile birlikte TSE, ISO kalite belgeleri ve barkod tescili konusunda hizmet ve danışmanlık vermektedir. Aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 10002 kalite sertifikalarına sahip bulunmaktadır.

Confidence Patent’in sunduğu hizmetlerin temelini; Sınai haklara konu alan marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliği ve danışmanlığı oluşturmaktadır. Bilgi ve birikiminin gücüyle tescil ve koruma işlemlerinin yanında; araştırma, takip, yorumlama, analiz, karşılaştırma, sistem ve geliştirme, eğitim vb. birçok konuda hizmet vermektedir.

Hizmetler

  • Patent Başvuru
  • Marka Tescili
  • Endüstriyel Tasarım Başvurusu
  • Faydalı Model
  • Danışmanlık
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.