Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin ikram sponsoru belli oldu. Yemek tarifi odağında yayın yapan Mutfakiye.com, Branding Türkiye’nin, etkinlik odaklı alt markalarının ikram sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin İkram Sponsoru Mutfakiye Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel bir kitle tarafından sadakatle takip edilen ve kısa sürede marka haline gelmiş böylesi bir oluşumun kendi alanında en iyi olan markalarla partnerliği hem ekosisteme yeni bir soluk katıyor hem de sponsorluk odaklı gerçekleştirilen bu güç birliği markaya olan bağlılığı arttırıyor. Bu anlayışla Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye Etkinlik”in her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlik ve zirvelerin ikram sponsorluğunu Mutfakiye.com üstlendi. Diğer bir ifadeyle “Önce Deneyimle Sonra Anlat” mottosuna sahip Mutfakiye.com, Branding Türkiye’nin ikram sponsoru oldu.

100’den fazla kategoride yemek tarifi yayınlayan Mutfakiye.com’da ayrıca diyet önerileri, detoks tavsiyeleri ve mutfak sırları da yer almaktadır. Ayrıca ünlü şeflerle gerçekleştirilen röportajlar, marka haline gelmiş mekanlara dair bilgiler, gıda ve mutfak sektörünü ilgilendiren haber ve duyurular da Mutfakiye.com’un yayın politikası içerisinde yer alıyor.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Branding Türkiye, bütünleşik pazarlama olarak anılan çatı kavrama dair içerik üreten bir mecra. Aynı zamanda sektörel haberler yayınlayan, iş ve ekonomi dünyasına dair makaleler yayınlayan bir mecra. Kısacası 100+ kategoride sürekli ve özgün içerik üreten Branding Türkiye, gerçekten de mottosunu hak eden bir yapıya sahip. Ancak Branding Türkiye sadece içerik odaklı bir marka değil. Branding Türkiye aynı zamanda çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren alt markalara sahip. Mutfakiye.com ile Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markaları tarafından gerçekleştirilen etkinliklere dair ikram sponsorluğu noktasında anlaşma yaptık. Bu durum marka işbirliklerini önemseyen bizler için ne kadar önemliyse büyüme noktasında vites yükselten Mutfakiye için de aynı derece önemlidir.”

Kurumsal I Mutfakiye.com

Hakkında

Mutfakiye, mutfakla ilgili olan her konuda değer üretmeyi hedefleyen ve bunu yaparken dijitalin dinamizmine ayak uyduran yeni nesil bir mecradır.

Mutfakiye; içerik üretiminde geleneksel bir çizgi olan “önce deneyimle sonra anlat” misyonunu da benimsemiştir. Hatta Mutfakiye, bu misyonu kurum kültürü haline getirmiştir. Ve Türk mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağının en güzel tatları mutfakiye.com’un uzman şefleri tarafından uygulandıktan sonra okuyucuyla paylaşılmaktadır.

Diyet önerileri, detoks tavsiyeleri ve mutfak sırları kategorilerinde de yine “önce deneyimle – sonra anlat” mottosu geçerlidir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.