Branding Türkiye’nin İkram Sponsoru Mutfakiye.com Oldu

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin ikram sponsoru belli oldu. Yemek tarifi odağında yayın yapan Mutfakiye.com, dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin, etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye I Etkinlik tarafından gerçekleştirilen zirve ve etkinliklerin ikram sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da marka işbirlikleri ve sponsorluk antlaşmaları gerçekleştiriyor.

Branding Türkiye, alt markalarıyla (Branding Türkiye I Etkinlik, Branding Türkiye I Kariyer gibi…) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne (Fikir – Fayda – Farkındalık) uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel ve geniş bir kitle tarafından sadakatle takip edilen ve kısa sürede marka haline gelmiş böylesi dinamik bir oluşumun kendi alanında en iyi olan markalarla partnerliği hem ekosisteme yeni bir soluk katıyor hem de sponsorluk odaklı gerçekleştirilen bu güç birliği markaya olan bağlılığı arttırıyor. Bu anlayışla Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye I Etkinlik”in her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlik ve zirvelerin ikram sponsorluğunu Mutfakiye.com üstlendi. Diğer bir ifadeyle “Önce Deneyimle Sonra Anlat” mottosuna sahip Mutfakiye.com, Branding Türkiye’nin ikram sponsoru oldu.

100’den fazla kategoride yemek tarifi yayınlayan Mutfakiye.com’da yemek tariflerine ek olarak diyet önerileri, detoks tavsiyeleri ve mutfak sırları da yer almaktadır. Ayrıca ünlü şeflerle gerçekleştirilen röportajlar, marka haline gelmiş mekanlara dair bilgiler, gıda ve mutfak sektörünü ilgilendiren haber ve duyurular da Mutfakiye.com’un yayın politikası içerisinde yer alıyor.

Kurumsal I Mutfakiye.com

Hakkında

Adıyla münhasır bir içerik politikasına sahip olan Mutfakiye, mutfakla ilgili olan her konuda değer üretmeyi hedefleyen ve bunu yaparken dijitalin dinamizmine ayak uyduran farkındalık odaklı yeni nesil bir mecradır. Mutfakiye; yemek tarifleri, diyet önerileri, detoks tavsiyeleri, mutfak sırları odağında yayın yapan yeni nesil bir mecra olduğu gibi içerik üretiminde geleneksel bir çizgi olan “önce deneyimle sonra anlat” misyonunu da benimsemiştir. Bu misyonu kurum kültürü haline getiren Mutfakiye’de Türk mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağının en güzel tatları mutfakiye.com’un uzman şefleri tarafından uygulandıktan sonra okuyucuyla paylaşılmaktadır. Diyet önerileri, detoks tavsiyeleri ve mutfak sırları kategorilerinde de yine “önce deneyimle – sonra anlat” mottosu geçerlidir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir